Imperium

Behemoth`s Lair

WITAM !! POSZUKUJĘ GRACZY DO GRANIA NA GAMERANGERZE!!!

Permalink

WITAM WSZYSTKICH CIEPLUTKO ,
JEŚLI ZNAJDZIE SIĘ TU JAKAŚ DUSZYCZKA , KTÓRA ZAPRAGNIE WRÓCIĆ DO KLASYKI , JAKĄ JEST HEROES OF MIGHT AND MAGIC IV . Z CHĘCIĄ TEŻ ZAGRAM Z KIMŚ W HEROES OF MIGHT AND MAGIC V DZIKIE HORDY . LICZĘ NA WAS !!!
LOGIN : MELOSZEK

Permalink

DODAM JESZCZE ZE CHCE GRAC NA WERSJI CZYSTEJ ( WYŁĄCZNIE Z HD MODEM )

Permalink

Siemka, daj znać, jeśli wciąż jesteś zainteresowany grą. Moglibyśmy zagrać we dwóch bądź trzech, gdyż zacząłem ostatnio grywać z przyjacielem. Komunikujemy się przez Discorda, więc mógłbyś dołączyć na kanał, jeśli byś chciał :)

Permalink

Witam wszystkich, widzę że są tu jeszcze aktywni fani heroesa 4, potrzebuję kupić jeden egzemplarz najlepiej w języku polskim, możecie coś doradzić, gdzie szukać?Chętnie bym spotkał się na boju multiplayer.

Permalink

@Mitsubishi
H4 najlepiej kupić na gog.com. Dość często jest tam promocja, kiedy to można kupić grę poniżej 10zł.

@milek999, Pafek
Myślę, że mógłbym spróbować pyknąć. H4, czy H5, bez różnicy, tak na luzie ;). Pogoda raczej nie zachęca do wychodzenia, więc jeśli tylko będę miał wolny wieczór z chęcią spróbuję :)


Permalink

Tak, na gogu można zakupić H4 i zainstalować z polską wersją językową. Teraz jest przecena na 9,99 zł. Podaję linka: https://www.gog.com/game/heroes_of_might_and_magic_4_complete.
Jeśli zależy Ci na zakupie wersji pudełkowej, to najlepiej zdecydować się na ofertę z allegro. Ostatnimi czasy sam kupowałem wiekową już grę w zafoliowanym pudełku

Permalink

Znalazłem już wczoraj na gogu, pobrałem ale wygląda to tak, jak by nie był dostępny tryb multiplayer przez internet

Permalink

Jak ktoś będzie próbował postwić serwer do potyczki, proszę dać znać

Permalink

Aby zagrać w tryb wieloosobowy należy pobrać program GameRanger. Dzięki niemu możliwe jest postawienie serwera i prowadzenie wspólnej z kimś rozgrywki

Permalink

Proponuję dodać się wzajemnie do znajomych w tej właśnie aplikacji "GameRanger". Dzięki temu będziemy mogli toczyć potyczki :D Mój nickname to "Pafek" o numerze konta 4311089

Permalink

Jestem jak najbardziej za. Zajmę się tym przy najbliższej okazji, to łatwiej uda się zorganizować jakąś potyczkę. Pozdrawiam, fanów.