Imperium

Behemoth`s Lair

Alphura

Permalink

W podziemiach przejalem zamki i tereny do Hajdarabad i na południe do Dallas.

Na górze Północ - bez Barcelony i Durbanu. Mam również Nowosybirsk

I kompletnie nie mam pojęcia do dalej ?

Ktoś pomoże ?

Może Tomi84 ?

Permalink

Musisz zająć Barcelonę, niedaleko niej jest jaskinia nicponi. Tam popłynąć i odsłonić teren, a później wędruj po wodzie.
Uwaga ta mapa ma ograniczenie czasowe po 162 dniu będzie trudno pokonać głównego przeciwnika (im dłużej tym trudniej)

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 24. kwietnia, Ostatnio modyfikował: Tomi84

Permalink

Nie mam pojęcia jak walczyć z 21 000 Aniołów :) Którzy jeszcze nie są podzieleni... Masakra ta mapa :)

Permalink

To jest łatwiejsza część mapy :) . Strategie, którą ja stosowałem to - zakup tylko archaniołów błękitnych smoków(później złotych smoków) i wszystkie jednostki strzelające(oprócz z cytadeli), należy zapisywać grę w miejscach, gdzie jest się pewnym obranej drogi, główne walki prowadzić Almanzorem, poruszać się nim jak najszybciej naprzód. Ja cofałem się Almanzorem chyba 3 razy. Pierwszy raz przed Barceloną do krasnoludów z początku po forsę.
Mając odpowiednią armie walka z archaniołami w Barcelonie jest łatwa - oślepienie, spowolnienie, klonowanie jednostek strzelających, modlitwa i atakujesz przed końcem kolejki znowu oślepienie.
Po Barcelonie namiot klucznika i do strażnika 22-6.

Permalink

Musisz zająć Barcelonę, gdzie jest namiot klucznika. Walka jest prosta – czar oślepienie później klonowanie jednostek strzelających, dla przyspieszenia walki można użyć czarów wspomagających i promienia osłabienia ; spowolnienie ; modlitwa (chyba) lub przyspieszenie i atak najsilniejszą jednostką 7 poziomu i jednostki strzelające przed końcem tury czar oślepienie itd. Później do strażnika koło Ahmabadu lub zdobywasz Durban