Imperium

Behemoth`s Lair

Heroes 3 Maps Collections - download z heroes3wog

Permalink

Pewnie ci co siedzą w hirołsach już się dawno zorientowali i pobrali, dla niewtajemniczonych podrzucam link
http://heroes3wog.net/heroes-3-maps-collections-download/
Wrzucili katalog ponad 6tys. map (tak się przynajmniej chwalą, nie liczyłem). Myślę, że warto by pobrać i zachomikować sobie na dysku, póki jest dostępne.
I przy okazji prośba, dawajcie w tym temacie swoje opinie o danej mapie (piszcie nazwę, wersję, rozmiar mapy, żeby było łatwiej zidentyfikować o czym mowa), bo przejrzenie (o zagraniu już nawet nie mówię) to kupa czasu, a tak to przynajmniej będzie jakaś recenzja, czy warto się brać za daną mapę, czy nie.

Permalink

Pobierałem kiedyś z w/w linku i było git.
Dziś próbuję i malwarebytes pisze o trojanie. Ktoś tak jeszcze ma? Ktoś coś podejrzanego wyczaił w tym folderze?

Permalink

Ja tak samo próbowałem kiedyś i było wszystko dobrze. O dziwo teraz mi Avast wykrywa tego typu problem, że plik może być niebezpieczny. Testował może ktoś jeszcze i wie, jak faktycznie to wyglada? Chciałem pobrać, ale może po czasie coś tam namieszali, kto ich tam wie. :p Jest tez jedna strona i tam również można to pobrać, tylko coś mi nie pasuje w tym. Niby to można pobrać, ale też zaufania szczególnego tego nie darzę. Antywirusy nic nie wykrywają, może ktoś testował lub ma link na jakimś chomiku czy innym hostingu?

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: wczoraj, 22:13, Ostatnio modyfikował: Hellburn

Permalink

Po pierwsze ja wrzuciłem link do paczki z mapami, Ty zaś link do jakiejś dziwnej instalki hirołsów. A to dwie różne rzeczy. I faktycznie, Twój link jest jakiś podejrzany, ale to nie jest to o czym ja pisałem.
Po drugie zarzuciłem ten temat też na heroescommunity. I tam mi odpisali, że antywirusy i firewall faktycznie dają fałszywe komunikaty o podejrzeniu trojana. Ściągnąłem więc paczkę, przetestowałem AVG i Kaspersky i żaden nie znalazł w tym pliku zip nic podejrzanego. Zeskanowałem też Malwarebytes i o dziwo też nic nie znalazł w paczce z mapami (chociaż na samą stronę heroes3wog nie chce wpuścić).
Także myślę, że możemy uznać komunikat Malwarebytes za fałszywy, a sam program za po prostu nadgorliwy.

Permalink

Ja żeby odpalić w ogóle Heroesy potrzebuje mieć wyłączone wszystkie anty wirusy i zaporę - niestety. Nie wiem, czy to kwestia źródła z którego pobrałem, ale wydaje mi się, że nie. Tak czy inaczej gra aktualnie mi działa, ale nie mam anty wirusów ;P Dla Heroes warto się poświęcić

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: wczoraj, 22:10, Ostatnio modyfikował: Hellburn