Imperium

Behemoth`s Lair

Might & Magic 6/7/8 solo

Permalink

Cześć!

Od czego by zacząć... Od wielu lat odwiedzam Jaskinię Behemota jak i Kwasową grotę, lecz nigdy nie miałem potrzeby korzystania z forum. Co zabawne teraz też niewiele by się w tym temacie zmieniło, lecz czasem nachodzą człowieka wszelkiego rodzaju wątpliwości to i lepiej zasięgnąć języka u bardziej doświadczonych ludzi. ;)

Mam nadzieję, że tytuł wątku mówi tutaj sam za siebie - uwielbiałem swego czasu grać w powyższe tytuły jedną postacią a nie całą drużyną. Z czasem wiadomo - rodzina i inne obowiązki nie pozwalają przeznaczać na gry tyle czasu ile by się chciało. Niemniej postanowiłem odświeżyć swoje doświadczenia z uniwersum M&M w pojedynkę. Nie zrozumcie mnie źle, uważam się za doświadczonego gracza w te tytuły, lecz zarazem nie chciałbym tracić czasu na kiepskie wybory (postacie) a przy tym zagrać kimś przez kogo nie będę non stop zgrzytać zębami.

Dla jasności przeszedłem gry tymi postaciami:
M&M6 - rycerz
M&M7 - rycerz/mag/łucznik
M&M8 - rycerz/nekromanta/troll

Macie jakieś ciekawe pomysły na urozmaicenie gry? Może jesteście zainteresowani takim trybem gry i chcecie o tym pogadać? Zapraszam do wymiany poglądów. ;)