Imperium

Behemoth`s Lair

co z dodatkiem/modem WOG ?

Permalink

niedawno wróciłem do grania w heroes 3. Mam zainstalowany Heroes of Might and Magic III - Zlota Edycja z Horn of the Abyss_ver 1.6.1 z waszym spolszczeniem. Wszystko działa bezawaryjnie , nowa frakcja jest OK, tylko czekać z nadzieją na kolejną zapowiadaną frakcję. Czegoś mi jednak brakuje , mianowicie dawno temu zanim zaprzestałem grania w herousy, grałem z dodatkiem/modem WOG. i teraz trochę mi brakuje tych wypasionych creatur ostatniego poziomu jak choćby Ghost Behemot, z budynków chyba najbardziej brakuje tego do usuwania zdolności z bohatera (jeśli wpadły słabe , a nie ma się już miejsca na te typu "must have". WOG miał wiele wad jak choćby zdobywające doświadczenie wieżyczki obronne, aktywni na polu bitwy bohaterowie etc. Ale WOG miał też kilka fajnych ulepszeń rozgrywki. Sprawdziłem wasze forum i ogólnie portal szukając informacji. I niezbyt udało mi się znaleźć jakąś poradę.
Czy na Heroes 3 Gold + Horn of the Abyss_ver 1.6.1 wraz ze spolszczeniem można coś doinstalować. WOG można używać z taką wersją , czy nie, bo gra będzie niestabilna ??
Czy polecacie jakieś dodatki /mody, czy raczej nie, ze względu na utratę stabilności gry ??

Permalink

WoG jest niekompatybilny z HotA.


Permalink

no szkoda, włożyli w WOGa sporo pracy i naprawdę był fajny, odświeżał bardzo podstawową zawartość. Dzięki za informację :)

Permalink

elvira3

z budynków chyba najbardziej brakuje tego do usuwania zdolności z bohatera (jeśli wpadły słabe , a nie ma się już miejsca na te typu "must have".

W HotA jest lepiej, wchodząc do chatki albo uczonego daje ci wybór czy chcesz zaakceptować jakąś umiejętność, czy ją odrzucić. Dla mnie lepsze (zwłaszcza jeśli chodzi o chatki), niż usuwanie tego co wpadło :p

Permalink

Taki byl wybor zalogi HotA. Nie chcieli miec nic wspolnego z WoGiem. Chcieli isc swoja droga. Ich prawo. Choc oczywiscie to zły wybor. Powinni powiedziec jasno ze jak ktos potrafi moze oskryptowac HotA i zrobic WoG. Do WoGa mimo jego chaotycznosci wszyscy praedziwi gracze maja sentyment. Wtedy to byl wielki hit a i dzis robi wrazenie zwlaszcza Era. Bo jest absolutnie stabilny.

Permalink

WOG jest przecież dostępny w ramach instalatora nakładki na h3 gog o nazwie ERA III. Tak apropos , jest jakieś spolszczenie do ERA III ?

Mi najbardziej w HOTA brakuje opcji burzenia zamku i konwertowania na swoją frakcję, która jest w WOG i właśnie dlatego zarzucę chyba granie w HOTA na rzecz ERA III.