Imperium

Behemoth`s Lair

Liga Inferno

Czy popierasz akcję?

  • Tak, bo czemu nie?
  • Nie, głupi pomysł
  • Eee?
Permalink

W imieniu Górskiego Krasnoluda z Kwasowej Groty przesyłam następującą wiadomość:

Górski

https://web.facebook.com/groups/733189106850004/ - Zachęcam wszystkich fanów Heroesa, aby przyłączyli się do zgrupowania "Liga Inferno", w której wraz z grupą innych wielbicieli serii Might & Magic omawiane są demoniczne ciekawostki znajdujące się w siódmej odsłonie bohaterów, ponadto rozważamy różne możliwości nakłonienia Ubisoftu, aby jednak przemyśleli, czy słusznie postąpili kończąc dalszy rozwój siódemki i przekonać ich aby zainwestowali w tej jeden, ostatni dodatek z Inferno. Brzmi wręcz abstrakcyjnie, prawda? ;) Jednak próbujemy, owszem szanse być może nie są największe, ale próbując nie tracimy dosłownie nic, a zyskać możemy... naprawdę wiele. Gorąco zachęcam wszystkich fanów Heroesa do współpracy, tym bardziej, że im będzie nas więcej, tym tylko i wyłącznie lepiej. :D

Wyżej cytowany sporządził list do Ubisoftu, w którym opisał swój pomysł na stworzenie niskim kosztem frakcji Inferno, idea jest słuszna, cel szczytny i nie ma nic do stracenia :)

Wszystkich zatem zainteresowanych zachęcam do poparcia Górskiego i jego akcji!


Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 24.02.2017, Ostatnio modyfikował: Hayven

Permalink

To prawda, że:

Krasnal

idea jest słuszna, cel szczytny i nie ma nic do stracenia

...ale znając Ubisoft, już nie ma co się łudzić, że kiwną choć palcem w tej sprawie.


Permalink

Najlepiej byłoby zebrać grupę moderów i zrobić takie inferno jako mod. Ubisoft faktycznie nie zrobi tego, co najwyżej jeśli Rynek się zmieni to pewnie wykorzysta znowu modele do nowej gry jak to zwykle robi. Teraz Ubi skupa się na Ghost Reckonie i For Honor.

Pytanie tylko...czy znajdzie się odpowiednia ilość osób, która mogłaby wykonać to miasto, bowiem jednostek trochę brakuje - gdyż nadal problemem jest przeniesienie szkieletów i modeli z Heroes VI do Heroes VII, a ci co potrafią wrzucać nowe elementy do gry są zajęci własną wizją gry (czyt. węgierska grupa od Pendragona.

Permalink

Belegor

Najlepiej byłoby zebrać grupę moderów i zrobić takie inferno jako mod.

Taki mod powstaje, tworzony jest przez Dark Dragona w Kwasowej Grocie.

Ja sądzę że zamiast tracić czas na pisanie listów mógłbyś się pouczyć jakiegoś programu graficznego i samemu zrobić inferno lub pomóc np. Dark Dragonowi.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 26.02.2017, Ostatnio modyfikował: Godzilla