Imperium

Behemoth`s Lair

Zostań nauczycielem?

Permalink

Cześć wam!
Jestem tu nowa, założyłam konto z jednego powodu potrzebuje nauczyciela który pomoże mi ulepszyć mój poziom gry. Od jakiegoś roku gram ze swoim chłopakiem w H3 na Hota. Niestety mój poziom nie jest jakiś tragiczny, ale nie wystarczający. Mój chłopak wychodzi w drugim tygodniu co powoduje, że w późniejszej rozgrywce zabiera mi rzeczy z pustyni i ostatecznie ma skilla ładnie ponad 30. Ja wychodzę w 3/4 tygodniu przy okazji boje się walczyć na pustyni ponieważ nie potrafię walczyć w ogóle. Umiem rozbudować szybko miasto, zebrać jednostki oraz artefakty ze swojego biomu. Tracę na tym, że podczas wyjścia większość mojej armii umiera lub wstrzymuje się z wyjściem zbyt długo. Proszę o pomoc was, ponieważ ciągłe przegrane z chłopakiem trochę mnie bolą a on mówi że musze ćwiczyć. Jednakże jak ćwiczyć kiedy on pisze mi że wyszedł to mi odechciewa się już grać.omegle xender
Gram różnymi zamkami ale najlepiej mi idzie Zamkiem, Lochem, Bastionem.

Z góry dzięki za odzew.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 22. lutego, Ostatnio modyfikował: WillowNest

Permalink

Poogladaj arcymistrzow.
Maretti to jego kanal ale nie tylko na nim sa jego gry. Trzeba w wyszukiwarce.
Ponadto patrz z kim on gra to tez najwyszy pziom. Twaryna Nagash. Na zywo masz ich gry na Twitchu. Ale wtedy nie mozna przewijac.
https://m.youtube.com/user/maretti0/videos

Co do strat to wydziela sie jedynke i ona atakuje pierwsza odbiera kontre a potem caly oddzial laduje bez strat. I nastepny.
To jest sposob. Jedynka mozesz tez odciagnac jednostki do tylu. Pedzac jedynka do przodu. Komputer goni silnym oddzialem do tylu a wtedy atakujesz cala armia te jednostki ktore zostaly z przodu. To sa zreszta zasady wojny prawdziwej. Odciaganc sily przeciwnika od glownego teatru dzialan.
Nie atakuj strzelcow mala armia bo wprawdzie wygrasz ale ci narobia szkod. W ogole to atakuj najpierw najgorsze neutrale jakies zombi chlopow itd. a potem lepsze.
Jak kupujesz jednostki to nie kupuj wszystkiego po trochu ze ci zostaja w zamku niewykupione z kazdego rodzaju.
Tylko najpierw strzelcow. Czyli np. Zamek. Wykupujesz zawsze wszystkich lucznikow potem pikinierow, a jak jest kasa to gryfy. A np. miecznikow zostaw jak nie masz kasy, na pozniej. Czyli najlepsze oddzialy wykupuj do zera a mniej potrzebne zostaw... Lepsze duze silne oddzialy. A w wolnych miejscach stawiaj jedynki do odbierania kontry. Niskie straty na poczatku to podstawa sukcesu bo pozniej jest coraz łatwiej.