Imperium

Behemoth`s Lair

Mój projekt (Mapa do HoMM IV)

Permalink

Zainspirował mnie ostatnio pewien twórca na YouTube, który postanowił stworzyć swoją własną grę. Ponieważ ja nie mam na to środków, czasu, ani tym bardziej umiejętności, postanowiłem, że mogę stworzyć mapę do HoMM IV. Jednakże znów pojawia się problem. Chciałem stworzyć coś innowacyjnego, gdzie będziemy mogli zrobić z naszą postacią dosłownie wszystko. Niestety nie mogę tego zrobić sam. Jeśli ktoś chciałby stworzyć ze mną coś dobrego, bądź przeżyć wspaniałą przygodę w Edytorze Map do HoMM IV :P, proszę o kontakt na maila: projektmapajb@gmail.com

Poszukuję ludzi, którzy ogarniają Edytor Map, a także tych, którzy nigdy jeszcze wcześniej nie robili "czegoś większego". Zarys fabularny jest gotowy, wyślę go razem z moimi przemyśleniami na e-maile zainteresowanych.

Potrzebuję kogoś, kto potrafi zrobić naprawdę śliczną mapę, a także kogoś kto zajmie się historią postaci (w moim zamyśle będą dostępne różne możliwości, bardzo dużo możliwości, w krainie, którą razem stworzymy). Będą potrzebne zdarzenia i skrypty i tak jak wspomniałem wcześniej, mapa.

Podzielimy się obowiązkami: ten kto będzie skłonny pisać wraz ze mną historie (tak uwzględniłem siebie :P), najpierw napisze historie, potem ktoś, kto będzie robił mapę zrobi mapę, a później dojdą skrypty. Każdy przyczyni się do "Lore" tej wspaniałej mapy.

W ogólnym rozrachunku potrzebne mi są 2-3, może 4 osoby. Więc powtarzam: Jeśli ktoś jest zainteresowany, e-mail jest powyżej, można się odnieść także pod tym postem.

Permalink

Mogę Ci trochę pomóc ale nie wiem jak u mnie będzie z czasem więc nie chce angażować się na 100%. Mogę testować skrypty, dopisać trochę fabuły itd. Myślę że jeżeli nie masz "słomianego zapału" to projekt może być ciekawy i uda się go zrealizować - edytor map do H IV stwarza ogromne możliwości - chyba największe z wszystkich części HoMM. Wydaje mi się że śmiało możesz pisać na forum w razie wątpliwości ktoś może podzielić się swoimi opiniami tutaj.


Permalink

Jeśli macie ciekawą nową mapę pod multiplayer (M) chętnie ją wypróbujemy w lidze. Najlepiej wersja angielska bez przesady ze skryptami, mogę pomóc w tłumaczeniu.

THE KINGS

Permalink

Kiedyś wspólnie z Taro tworzyliśmy mapę do H4. Podział był taki, że ja tworzyłem teksty, a Taro robił całą mapę.


Permalink

Zrobiłem wiele map do H4, jest to niezwykle czasochłonne. Testy przeszła praktycznie tylko jedna i teraz jest w naszej lidze.

Permalink

Ostatnio odkryłem kilka ciekawych rzeczy jeśli chodzi o edytor map. Czy ktoś chciałby zrobić wspólnie mapę do H4?


Permalink

Ja nie zrobiłem zadnej zatem nie nadaje sie. Sprobuj na heroescommunity tam jest troche czworkowcow. Albo wez losowy generator. Wygeneruj pare map wez najlepsza i ja popraw zgodnie z tymi pomyslami.