Imperium

Behemoth`s Lair

Problem ze Hot

Permalink

Więc sytuacja przedstawia się tak że miałem wcześniej Hota lecz ściągnąłem sobie dodatkowo woga co mi zmieniło wszystko w grze na skutek tego odinstalowałem to wszystko z dysku i zainstalowałem complete heroes 3 na nowo w tym samy dysku hd moda też a gdy prubóję hote zainstalować wyskakuje mi błąd tego typu.

This Game may work incorrectly if it is installed in system folder Program Filles.
Please select another Flder.
You Might have to reinstall Heroes of might and magic 3 into another folder in order to continue Hota Installation.
Co mam zrobić żeby hota załapało bo próbowałem i też nie pomogło pomocy.

Permalink

Zrób folder na hirki na pulpicie. Zainstaluj tam complete H3 i następnie HD mod i hota. Powinno Ci hulać

Permalink

Zrobiłem trochę inaczej ale podobnie jak radziłeś stworzyłem nowy folder w Dysku C i z Folderu w ze zainstalowanym H 3 Wszystko wyciąłem i wkleiłem do tego nowo stworzonego i tam Hotę udało się zainstalować i śmiga dzięki za radę

Permalink

Radamentx64

Zrób folder na hirki na pulpicie. Zainstaluj tam complete H3 i następnie HD mod i hota. Powinno Ci hulać

Zrobiłem jak mówiłeś. Nowy folder na pulpicie, skopiowałem tam gold edition, wgrałem nowego hd-mod i hota 1.6.1. i działa rewelacyjnie ;) Także mam teraz dwie gry: gold ze starą wersją hd-mod w program files i hote z nowym hd-mod na pulpicie. Gry się nie gryzą, mają osobne save'y, pliki exe i zestawy map, jest ok :)
Tylko to co opisuję zrobiłem pod Win7. Czy pod Win10 też będzie tak samo? Pytam, bo wiem że dziesiątka czasem foszkuje jak kobieta przed okresem :p więc pytam się czy ktoś już pod dziesiątką zrobił taki myk?

Permalink

Po Win10 jest tak samo. Sam windows jako taki nie foszkuje, to zależy od domyślnych ustawień zabezpieczeń w windowsie - jak masz za silne to pluje się o byle co.


Permalink

@Avatar,
dzięki za odpowiedź! :) Któraś z poprzednich wersji hoty tak mi namieszała w gold edition, że potem musiałem wszystko instalować od nowa (pomimo unistall hoty nie udało mi się przywrócić poprzednich ustawień i coś wykrzaczało), więc wolę mieć je w dwóch osobnych folderach ;)