Imperium

Behemoth`s Lair

Zostań nauczycielem

Permalink

Cześć wam!
Jestem tu nowa, założyłam konto z jednego powodu potrzebuje nauczyciela który pomoże mi ulepszyć mój poziom gry. Od jakiegoś roku gram ze swoim chłopakiem w H3 na Hota. Niestety mój poziom nie jest jakiś tragiczny, ale nie wystarczający. Mój chłopak wychodzi w drugim tygodniu co powoduje, że w późniejszej rozgrywce zabiera mi rzeczy z pustyni i ostatecznie ma skilla ładnie ponad 30. Ja wychodzę w 3/4 tygodniu przy okazji boje się walczyć na pustyni ponieważ nie potrafię walczyć w ogóle. Umiem rozbudować szybko miasto, zebrać jednostki oraz artefakty ze swojego biomu. Tracę na tym, że podczas wyjścia większość mojej armii umiera lub wstrzymuje się z wyjściem zbyt długo. Proszę o pomoc was, ponieważ ciągłe przegrane z chłopakiem trochę mnie bolą a on mówi że musze ćwiczyć. Jednakże jak ćwiczyć kiedy on pisze mi że wyszedł to mi odechciewa się już grać.
Gram różnymi zamkami ale najlepiej mi idzie Zamkiem, Lochem, Bastionem.

Z góry dzięki za odzew.

Permalink

Generalnie na poczatku szybko zbierasz co sie da i musisz zajmowac co sie da. Co sie da znaczy z malymi stratami. Unikaj neutralnych jednostek szybkich i łuczników. Bo beda duze straty. No chyba ze musisz bo jakas kopalnia jest konieczna.
W walce warto nie zapychac wszystkich miejsc tylko miec tzw jedynki. Czyli np. jeden pikinier atakuje pierwszy i zbiera kontre a potem reszta atakuje bez strat. A po walce znow wydzielasz jedynki. Nie zawsze warto czekac na kapitol. Tylko zebrac jednostki i zajac pare zamkow ktore dadza i kase i jednostki.
Warto ogladac mistrzow:

https://m.youtube.com/user/maretti0

Maretti arcymistrz Heroes 3.
W ogole moze byc wiecej jego rozgrywek tylko trzeba poszukać.