Imperium

Behemoth`s Lair

Zaginiona mapa

Permalink

Witam wszystkich

Chciałbym was prosić o małą pomoc :)

Od pewnego czasu szukam mapy, w którą kiedyś grałam nieprzyzwoicie dużo.
Mapka była kiedyś dostępna w krypcie map, jednak zaginęła w mrokach dziejów zdaje się...
Nie pamiętam niestety jej nazwy.

Mapka była niesamowicie unikalna, stworzona tylko na single. Rozmiar XL, pod Cień Śmierci. Wyszła około 10 lat temu. Grę zaczynało się Crag Hackiem i posiadało jedną twierdzę w górnym lewym rogu mapy. Celem było standardowe zmiecenie wszystkich przeciwników. I tu się zaczyna zabawa, bo żeby dojść do kolejnego trzeba było pozbyć się poprzedniego - innymi słowy mapa prowadziła poniekąd za rączkę, ale było też mnóstwo dodatkowego, bardzo ciekawego contentu. Najważniejszym była cała masa eventów z zasadzkami i dodatkowym przyrostem w każdym mieście na czele. Jednak tym co najbardziej wyróżniało mapę była wielkość armii - rosła wręcz wykładniczo, a ostatnia bitwa była wręcz epicka - miałem ponad 3000 starożytnych behemotów i grube tysiące innych stworzeń. Jednak wszystko perfekcyjnie zbalansowane i każda walka była wyzwaniem.

Pamiętam, że mapa była całkowicie po angielsku, jednak nie pamiętam autora...

Byłbym wdzięczny za pomoc - to może być fajny zabijacz czasu na obecną sytuację globalną :)

Permalink

Witam,
nie kojarzę tej mapy, ale jeśli twierdzisz, że była w dawnej Krypcie Map - oto link do komory H3 z tejże. Jeżeli ją znajdziesz podaj jaka to, a zostanie przeniesiona do nowej Krypty.

Jeśli mówisz o mapach typu zmiana stref to scenariusz Limes Inferior jest właśnie tego typu mapą, przy czym uchodzi za najtrudniejszą mapę w zasobach Jaskini.


Permalink

Mapa znaleziona!

Nosi nazwę The Lord of War :)

Szczerze polecam każdemu, świetnie można się przy niej bawić.
Przeniesienie do nowej krypty jak najbardziej wskazane!

Dzięki Ci, Tabris, za szybką i celną odpowiedź!!

Permalink

Akurat ta mapa znajduje się w zasobach Krypty - jako Władca Wojny. Zauważyłem, że w starej Krypcie była wersja i anglo- i polskojęzyczna, w nowej znalazła się jedynie polska. I chyba tak też zostanie.

Pozdrawiam,
dobrej gry