Imperium

Behemoth`s Lair

Przesyłanie map

Permalink

Czy przesyłanie map nadal działa ?
Mam taka propozycję, żeby "stażnicy" - w sytuacji gdy autorem mapy jest osoba zarejestrowana na portalu - wysyłali autorowi jakąś wiadomość typu: dostałem mapę - zajmę się nią w przyszłym miesiącu. Bo tak, to nie wiadomo, czy przesyłanie w ogóle się powiodło czy może wystąpił jakis problem techniczny.
A w ogóle, to jeśli "strażnicy" - jak się domyślam - nie mają już czasu na przeglądanie map - to po prostu zamieszczajcie je z uwagą np. "Nie oglądana przez Strażnika"

Permalink

Tak, przesyłanie i dodawanie map działa i jest dokonywane mniej więcej na bieżąco. Wnoszę, że mapa którąś chciałeś przesłać (czy to ta z Zydarem?) nie ukazała się. Proszę, wyślij ją ponownie.


Permalink

Nie chodzi o mapę z Zydarem. Tę mapę polecał Orck25, ale chyba nie jest jej autorem.
Ja próbowałem dodać swoją mapę "Rzym (multi)", którą polecam do rekreacyjnej gry wieloosobowej w drużynach. Próbę przed chwilą ponowiłem.

Permalink

Dobre ranko!
Będę wdzięczny za informację, czy moja mapka kryptonim Hef się była przesłała.
Pozdrowionka
Lech alias aniollech

Permalink

Dobre ranko,
Jak wygląda procedura aktualizacji mapki? (Diabeł tkwi w szczególe)

Permalink

aniollech

Dobre ranko,
Jak wygląda procedura aktualizacji mapki? (Diabeł tkwi w szczególe)

Dobre popołudniutko,
Należy ją dodać jak zwykłą tylko w opisie napisać listę zmian. Pozostałe części opisu (rozmiar, ilość graczy et c.) Nie są wymagane o ile nie zostały zmodyfikowane


Permalink

Niniejszym, chciałbym się splamić najbardziej irytującą mapką jaką popełniłem. Podesłałem ją dziś rano i z niecierpliwością oczekuję informacji o jej zamieszczeniu w krypcie. Pozdrawiam i życzę wszystkim, którzy na warsztat zechcą ją pomimo mojego znichęcania pobrać, samych narzekań i złożeczeń.