Imperium

Behemoth`s Lair

Problem z walką - gra w pewnym momencie się buguje

Permalink

Witam. Mam problem z walką ze znajomym. Otóż zaatakował mnie mój znajomy i przez jakiś czas bitwa przebiegała tak, jak przebiegać powinna. Jednak w pewnym momencie, na jego ekranie moja jednostka, zaatakowała moją jednostkę (sabotaż?), czego ja nie widziałem na moim ekranie, ani w logach. Od tego momentu, u znajomego ruch miałem ja, a u mnie ruch miał on i nie dało się nic zrobić. Pomyśleliśmy sobie, że okej, trudno, powtórzymy walkę. Stało się to samo. Postanowiliśmy, że zaatakuję ja, może się coś ruszy. Wtedy stało się tak, że po paru ruchach to ja zauważyłem, że jednostki mojego znajomego zrobiły sabotaż, i dalej działo się dokładnie to samo. Czasem podczas walki nasz ruch był tak jakby dublowany, bo przykładowo gdy mój znajomy kliknął tarczę, to ja nie trzymałem rąk na klawiaturze czy myszce, a moja jednostka też to zrobiła.

Nie wiem co się dzieje, a nie chciałbym rozgrywki przechodzić od nowa. Czy jest jakiś sposób, żeby to rozwiązać?

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 5.12.2019, Ostatnio modyfikował: Adderoo

Permalink

Czy macie obaj taka samą wersję gry? Czy któraś z gier to "pirat"? W jaką wersję gracie?

Raz mi się zdarzył podobny wariant, w szlachetnym 2009 roku. U mnie ruch miał przeciwnik, u przeciwnika mój uślizg, któremu zostało 1 pkt życia, u mnie trup.

Permalink

Wersja się trochę różni, bo o ile się nie mylę, to on ma complete edition, a ja mam złotą edycję (w każdym razie mam tylko Cień Śmierci).

Permalink

No i tu bym upatrywał problemu. Spróbujcie mieć dwie identyczne instalacje po obu stronach, wczytać sejwa i zobaczymy, co się wydarzy.

Permalink

Sprawdźcie jakie statystki ma reptilion (ulepszony jaszczuroczłek).
Jeżeli obrażenia u któregokolwiek z Was wynoszą "2-3" - tutaj należy upatrywać problemu. Wyjścia są dwa:
1. Instalacja mojego patcha 3.3 (dostępny w dziale Download w serwisie H3) u tego gracza.
2. Instalacja HotA

Problem powinien zniknąć.