Imperium

Behemoth`s Lair

Pytania i problemy

Permalink

To moze podam wszystko co trzeba miec aby obejsc sie bez AB calkowicie.
W SoD nie ma plikow kampanii AB!!! Musicie wyjac te 6 plikow h3c i wlozyc albo do folderu maps albo do h3bitmaps.
Brakuje tez obrazkow zaczynajacych kampanie! Bedzie wam wyrzucalo brak ich w komunikatach co jest brzydkie.
Zaczynaja sie na Camp1...pcx. Trzeba je wyjac za pomoca MM Archive. I albo dodac do bitmaps albo polozyc jako pcx w folderze data. Brak tez 6 animacji menu kampanie ale tu juz nie rzuca bledami a wymienione obrazki je zastepuja. Trzebas je dodac do pliku vid.
Te 18 plikow zapomnieli wlozyc do SoD i sa tylko w AB. Wtedy gra zajmuje najmniej miejsca co na tablecie akurat jest cenne.

Permalink

Witam wszystkich. Nie moge resetowac mapy w rozgrywce online w Hocie. Wyrzuca mi okienko gdzie jest napisane o problemach ze znalezieniem pliku "map." czy ktoś wie jak sobie z tym poradzić?

Permalink

1) Czy jest możliwe, żeby graal wypadł w miejscu gdzie leży jakiś surowiec/artefakt? W sensie podnosimy, wchodzimy na to pole i tam kopiemy? Mówię o mapach do SoD Gold Edition, z graalem ustawionym losowo lub w promieniu iluś tam pól od wyznaczonego miejsca? Czy graal musi zawsze być na wolnym polu?
2) Mapy ze świata wiedźmina, które polecacie? Głównie pod SoD Gold Edition (tą naszą, pod HotA już znam ;) )? W pierwszej kolejności patrzę na jakość wykonania mapy, dbałość o detale, dopiero w następnej kolejności na biografię bohaterów i fabułę.