Imperium

Behemoth`s Lair

Pytania i problemy

Permalink

Heroes 3 HD Edition (wersja Steamowa) nie jest kompatybilne z HDmodem.


Permalink

Uruchom Launcher z prawami administratora.


Permalink

Cześć. Mam poważny problem z zainstalowaniem gry z płyty "Heroes I-IV Complete" na Windowsie 10. Kiedy uruchamiam program do instalacji, wyskakuje mi error:"External exception C0000006", a następnie pojawia mi się pusty, biały kwadrat. Czasami, kiedy próbuję jeszcze raz, program działa i jak wybieram dowolną część (np. trójka), to pokazuje się kolejny błąd: "Nie udało się odnaleźć pliku Heroes_3/_Autorun/Autorun.exe". Ktoś wie, o co chodzi?

Permalink

Prawdopodobnie płyta jest już uszkodzona ze starości. Kup sobie cyfrową wersję z gog.com i zapomnij o problemach.


Permalink

W porządku, ale testowałem ją na innym sprzęcie i działa jak należy, więc nie wiem za bardzo, czy to wina płyty, czy kompa.

Permalink

Kup sobie cyfrową wersję z gog.com i zapomnij o problemach.


Permalink

Siema wszystkim!

Dopiero zainstalowałem Heroes złotą edycję, mam zainstalowaną horna i hd moda.
Problem jest gdy wchodzę w multiplayer -> poczekalnię i nic się nie dzieje, około 30 sekund ładuję się i pojawia komunikat Lobby server is offline now. Try to enter later. Miał ktoś podobny problem? Może jakieś wskazówki? Z góry dzięki za pomoc i miłej niedzieli!

Permalink

Ostatnio lobby online miewa częste problemy z serwerami. Niestety nie ma innej możliwości, jak czekać na to, aż ich serwery wstaną.


Permalink

Cały dzień próbowałem i nawet raz nie było opcji żeby wejść w lobby więc myślę ,że to nie problem z samym serwerem a pewnie z moimi ustawieniami.
Jest jakiś adres serwera Hoty albo coś takiego?