Imperium

Behemoth`s Lair

Problem z mapami z Hocie

Permalink

Witam

Ostatnio pisałem do Was w sprawie map w hocie. Miałem problem z wygrywaniem map. Kiedyś do Złotej Edycji wgrałem kilka map. Zainstalowałem hotę i grałem w te mapy, lecz pewego dnia usunąłem te mapy. Nieco później hotę. Kiedy wgrałem hotę jeszcze raz to te usunięte mapy były w hocie ( w Złotej Edycji ) dawno ich nie było. Zrobiłem reinstal itd. Gdy zainstalowałem hotę ponownie to nie było tych map. Ale gdy instalowałem mapy do góry i tylko do góry to tamte mapy się pojawiły ( tamte mapy były na Shadow of Death). Zrobiłem reinstal Złotej Edycji i hoty i znowu to samo.

Jeżeli ktoś na pewno wie jak to zrobić to prosiłbym o odpisanie. ;)

Permalink

Post napisany tak chaotycznie że nie potrafię znaleźć punktu zaczepienia by spróbować pomóc (?).


Permalink

To jeszcze raz. Kiedyś pobrałem kilka map do h3 Złota Edycja. nieco póżniej zainstalowałem hotę. jak wiadomo mapy ze Złotej Edycji przechodzą do hoty, lecz usunąłem te mapy oraz hotę. Gdy po kilku miesiącach przerwy zainstalowałem hotę. Ale te mapy, które kiedyś usunąłem pojawiły się hocie (przypominam o tym, że na Złotej Edycji ich dawno nie było). Ale zrobiłem reinstal hoty i było ok. Po kilku dniach postanowiłem zaistalować mapy do hoty i tylko do hoty. A te mapy (te pierwsze o których pisałem) znowu się pojawiły. Zrobiłem znowu reinstal całych herosów i znowu to samo...

Chyba teraz jest trochę jaśniej napisane ;) ;) ;) ;)

Permalink

Jeśli odinstalowałeś grę przez wbudowany program, to nie usunie on plików dodanych przez Ciebie. Jeśli jednak usunąłeś cały folder z grą ręcznie, faktycznie można się zastanowić nad problemem. Gdzie znajdował się u Ciebie folder z grą, jak się nazywał i skąd miałeś złotą edycję?

Permalink

W sumie to przez przypadek udało mi się to naprawić, a jeżeli chodzi o to, to usuwałem folder z grą.