Imperium

Behemoth`s Lair

Faza pucharowa [MP 2018]

Permalink

Bosu (Blue) vs Rafatus(Red)

mapa Nostalgia
Bosu Tower
Rafatus cove

Gra trwała już ponad 6 godzin. Bosu do 24 nie mógł ogarnąc Hoty, potem łaskawie po 15 minutowych turach od niego mamy 131 o 2:30. Ustawiam się z nim na final fight bo już późna pora, on piszę że robi konsy i ma czas.

Decyzja dla admina, screeny podesłane na discordzie z przedłużaniem gry i wychodzeniem z gry.

Pozdrawiam i oby mniej takiej patologii w heroskach.

Permalink

Nie wieżę w to co widzę. Koleś zostawił odpalonego kompa z grą na swojej turze i pisze taki post :O

Po pierwsze zaczeliśmy poł godziny później bo się spóźniłeś, po drugie później to ty też miałeś problemy z crashami, w sumie to nie wiem nawet czy nie wywaliło cię więcej razy niż mnie, taki mały szczegół^^, a po 3 sam się zgodziłeś na 15 minut/tura i wykorzystywałeś ten czas niemal do końca. A teraz odwracasz wszystko kota ogonem i żalisz się, że miałem 15 min tury, człowieku, co ty chcesz osiągnąć w ten sposób, bo nie rozumiem. Nie chce ci się grać, to zrezygnuj i tyle.

Nostalgie się gra relatywnie dłużej, bo najpierw trzeba wyczyścić kompy. Mogłeś wybrać mirrora, którego kończy się często w 2 tyg jak zależało ci na czasie, a wziąłeś noste. Nie wiem co chcesz osiągnąć, ale problemy robisz niemal ze wszystkim co możliwe. Tak a propo to mam prawo farmić swoją strefę ile mi się podoba, gdzie jest w regulaminie, że blue ma biec do reda jak jest 131? Chciałeś kończyć - to trzeba było wbijać do mnie. No ale w tawernie było wszystko na niebiesko, więc zdałeś sobie sprawe, że i tak nie masz szans to najlepiej zachować się... nie będę kończył. I od kiedy na "final fighta" się z przeciwnikiem ustawia?

Na początku były z nim problemy, żeby się w ogóle umówić, potem timer nie taki, a na deser jeszcze zostawił kompa odpalonego na swojej turze i poszed w kime.

I to ma być w porządku zachowanie? Ja chciałem tylko rozegrać normalnie meczyk, no ale z nim sie kur*a nie da. Pewnie większość by sobie odpuściła ten turniej w końcu to tylko gra i szkoda strzępić ryja, ale mi jakoś zależy, nie wiem w sumie czemu, chyba z sentymentu do tej gry :P Mam nadzieję, że admin rozstrzygnie tą sytuację fair play. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale też zrobiłem screeny z naszej rozmowy, i te jego wjazdy na mnie i moich "starych" również.

Liczba modyfikacji: 4, Ostatnio modyfikowany: 24.04.2018, Ostatnio modyfikował: Bosu

Permalink

1/16

Adiq(Dung) vs Zako(Conflux)

Mini-Nostalgia

Wygrał Adiq

Permalink

Gracze i wynik meczu: Bonyth 1 - 0 TD)Yoshi
Wybrana mapa i miasta: h3dm1, necro
Opcjonalnie krótki opis rozgrywki: wampiry imba, 16 robi konse 200. Nie pozdrawiam smoczej utopii, której najlepszym z 3 relic i 1 major artefektów najlepszy był właśnie ten major.

Permalink

LivingAnarchy - Bosu

Zwycięzca: Bosu
Mapa: h3dm1

Wygrałem Mistrzostwa Polski w zaliczaniu wyjebek, a rywal bardzo dobry ;)

PS. Bosu to przyzwoity gracz, źle oceniłem go po dramie z Rafatusem.

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 26.04.2018, Ostatnio modyfikował: Mateusz

Permalink

Lech > CJ
H3dm1
conflux
oddałem grindana za 3k i dobrze bo w każdej grze Labetha i tak zaczynała ze slow z gildii a 6k względem przeciwnika na tej biednej mapie to duży boost.
Mapa bardzo cięzka strażnicy wszyscy zaskakująco potężni w górnej granicy widełek. Obaj z CJ zrobiliśmy bardzo duże straty, ja jednak poszedłem do strefy ze strongiem w 1 tyg i postawiłem ptaki, więc w 2 tyg z up ptakami przebiłem się do fantastycznej strefy z 3 puszkami i latwymi strażnikami. Gdy miałem wyciągać puchy przeciwnik poddał bo zrobił większe straty i nie był w stanie podnieść gry.
Dzięki za gre

Permalink

Szopa666 (cove, Cassiopeia (red)) vs Konsumenci (cytadela, Drakon (blue))
Zwycięzca: Szopa666
Template: Jebus Cross

Generacja typu kto pierwszy na pustyni ten wygrywa. Przeciwnik poddał po nieudanej próbie wyjścia ze strefy w 122. Gra do wglądu na moim kanale: https://www.twitch.tv/szopa666
dzięki za gierkę Konsumenci

Permalink

1/16

Jebus Cross

Dadalus (blue, Rampart, Kyrre) vs Spartakus (red, Stronghold, Tyraxor)

Wygrał Dadalus.

Break 123 na anioły z up slotem bez strat w elfach, fb 124, złapałem przeciwnika w mieście na pustyni z przewagą 30 wiwek i 5 aniołów. Ukłon w stronę Spartakusa za wyjście także 123 z przeciętną mapą i trudnym strażnikiem

Permalink

Z mojej strony co mogę powiedzieć to, że dawno nie miałem tak biednego biomu (20 wiwek i 4 cycki) to śmiech na sali w porównaniu do oponenta;) udało mi się wyjsć w 123 na pełnym ruchu ze sporymi stratami, ale miałem 2 dni przewagi na pustyni( bylem red), ale to nic nie dało, gdyż na pustyni z mojej strony nic nie było...po prostu zabrakło armii;)

Dzięki za gierkę i życzę powodzenia w następnych meczach:)

P.S. z chęcią zagram rewanżyk for fun :)

Permalink

mr_krzychu1 vs druzik 1/16
jebus cross
druzik red cytadela vs mr.Krzychu blue conflux
mr.Krzychu wygrał (1/2/3)
przeciwnik miał gorszy biom, gorszego strażnika, gorsze arty ma pustyni i gorszy zamek więc pewnie awansowałem niezasłużenie :P

Permalink

1/16

Konsiu vs Begrezen (Cytadela, Wystan vs Przystań, Jeremy)
Balance 2.0

Wynik: awans Begrezena

Niestety... wtopa na hordzie harpich kur****. Mając giganta, 32 lizaki i mięso byłem przekonany że z jakimiś stratami wygram i zdobędę mieczyk. Niestety 84 sztuki które wyskoczyły oraz ich niekończące się morale sprawiły, że kończę turniej w kiepskim stylu. Trudno mi cokolwiek więcej napisać gdyż nie wiem jak mapa by się nam obu ułożyła, kiedy byśmy się spotkali, itp... więc nie warto gdybać w stylu co by było gdyby "babcia miała wąsy to by była dziadkiem".
Po tak długiej przerwie moim celem było dojście do ćwierćfinałów więc zostanie niedosyt. Bardzo żałuję, że nasza partia skończyła się w taki sposób, jestem szczerze rozczarowany i pozostaje mi życzyć Begrezenowi powodzenia dalej.
Dziękuję za grę

Permalink

1/8

Szopa666 (Dungeon, Shakti (blue)) vs Adiq (Cove, Cassiopeia (red))
Zwycięzca: Szopa666
Template: Jebus Cross

Muszę przyznać, ze przeciwnik mnie zaskoczył szybkim breakiem, ale nie był w stanie wykorzystać tej przewagi. Ostatecznie udało mi się złapać odciążonego maina w głównym mieście i na tym zakończyliśmy rozgrywkę w 123. Gra do wglądu na moim kanale: https://www.twitch.tv/szopa666
Dzięki za gierkę Adiq

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 29.04.2018, Ostatnio modyfikował: Szopa666

Permalink

1/8 MP Ziemian def Begrezen (2:1)
Arena Konwentowa 2.5
Ziemian(Castle, Adela) lose Begrezen (Inferno, Zydar) 0;1
Ziemian(Inferno, Ash) def Begrezen (Castle, Cuthbert) 1;1
Ziemian(Fortress, Drakon) def Begrezen (Rampart, Uland) 2;1
6h mordęgi na arenie, nuff said. Jakbyśmy grali coś innego (arena wzięta przez oppa) to prawdopodobnie on przeszedłby dalej.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 30.04.2018, Ostatnio modyfikował: Ziemian

Permalink

Dawidu91 Def Mr_Krzychy Jebus 125
Conf vs Inferno
ciezka mapa ale dostalem dobrych hirkow gunar monera i zdecydowalem sie grac break 122 przez bajkowe... przed breakiem zrobilem topa i po breaku tez wiec w 122 na koniec tury mialem 18/30 jakos statki ;] zjadlem pustynie i wbilem do Oppa niestety przeciwnik stracil gdzies armie :( TFP
ps. Mafos oddał gre walkowerem

Permalink

1/8
Czapla (Cove, Cassio) vs Bosu (Conflux, Grindan)
Mapa: JC
Wygrywa Bosu

Biom raczej biedny, więc paziami latałem po mapie i zbierałem zasoby, co pozwoliło mi dość szybko rozbudować gildię w pobocznym zamku. Trafił się resurrection, który przyśpieszył tempo, nie wspominając już o boots of speed z cmentarza zrobionego 112. Wbiłem kilka dni przed przeciwnikiem na pustynię, wyczyściłem pickety, podniosłem ciekawsze arty i wbita na przeciwnika jak zbrejkował.

Dzięki za meczyk!

Permalink

Potwierdzam. Graliśmy Mini-nostalgię. W dużym skrócie mogę powiedzieć, że mapa mi mega nie podeszła. Popełniłem poważny błąd nie wykorzystując restartu, który miałem. Przeciwnik z kolei zagrał dobrą partię, trzeba pogratulować. Gierka trwała chyba z kilkanaście godzin, mieliśmy 3 FB - bitwy czarami na wyniszczenie. Wszystkie treżaki na mapie zostały wyczyszczone, przeciwnik nafarmił więcej woja i to przesądziło. Dzięki za grę i powodzenia dalej w turnieju :)

Permalink

1/8

Czapla 0:1 Bosu

Jebus Cross

Czapla (cover) vs Bosu (Conflux)

Bardzo dobra gra Bosa. W drugim tygodniu było już po zawodach.

Powodzenia w grze z Tyranuxusem (najprawdopodobniej)