Imperium

Behemoth`s Lair

Problem - Wyłącza grę po oddaniu kolejki

Permalink

Witam, mam pewien problem od dłuższego czasu co utrudnia grę... W "heroes of might and magic 3 - hd edition" po zmodyfikowaniu mapy i grze na niej po pewnym czasie zaczyna występować błąd który wyłącza grę. Jest to bardzo często nawet czasem, niestety mimo wielu starań nie znalazłem na to rozwiązania. Wersja systemi to Windows 7, 64bit. Może ktoś z was zetknął się już z tym problemem i zna jakieś rozwiązanie tego problemu.

Permalink

Napisz co dokładnie modyfikujesz? Może to będzie jakaś wskazówka.


Permalink

Hm dokładniej mapa Huzia na Wikinga, dodanie 2 kolorów, stworzenie im terenów, zmiana specyfikacji koloru fioletowego (że może grać nim tez człowiek i nie ma 2 zamków na start), nie jest to nic specjalnego. Wydaje się jak by po oddaniu kolejki komputerowi, gra miała problemy z napływem danych i wyskakuje w tedy błąd. Nie ważne czy gram sam czy ze znajomymi.

Permalink

Wrzuć tę przerobioną mapę gdzieś w sieć i wstaw link na forum, to sprawdzę, czy też będę miał z nią problem. Przynajmniej będzie wiadomo, czy to jej dotyczy problem.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 5.03.2018, Ostatnio modyfikował: kadixuboge

Permalink

Dobra, już wiem w czym tkwi problem. Huzia na Wikinga jest mapą z SoD-a (Cień Śmierci, dodatek do Heroes 3), a Edycja HD obsługuje wyłącznie mapy z podstawowej wersji, czyli RoE.

Permalink

Wiem że jest z Sod, ale tu jest ciekawostka że wersji HD od kupna mam Huzie. Po wgraniu pliku Openall32.dll czy jakoś tak i jakieś poradzie aktualizacji którą w necie znalazłem przestał występować ten błąd, przynajmniej gdy gram sam i zacząłem grać po zmianie pliku. W takim razie został mi uszkodzony save z błędem którego nie można pewnie rozwiązać bo jest przestarzały.

Permalink

Możliwe że skorzystam, jeżeli będzie mi potrzebny na razie muszę rozwiązać problem save jeżeli się da. Jak nie no to trudno