Gorące Dysputy

Ruchome obrazy - film - "Youtube"

Aktualnie w Osadzie: Ognisko jest zgaszone.
Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Ruchome obrazy - film > Youtube
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
kadixuboge

kadixuboge

22.02.2018
Post ID: 84333

W zalewie internetowego chłamu znalazłeś jakąś perełkę? Podziel się nią!

Ostatnio zauważyłem, że poza sporadycznym oglądaniem arhn.eu, coraz trudniej znaleźć mi na Youtubie luźne materiały wideo, które bym sobie mógł puścić do obiadu czy kolacji. Przerzuciłem się na słuchanie audycji radiowych, wróciłem do telewizji, nawet jedną gazetę prenumerowałem i czytam ją sobie na telefonie. Tęsknię jednak za czymś luźniejszym, doskwiera mi brak tej starej, dobrej, youtubowej amatorki. Stąd z chęcią obadam wszystkich twórców, których zechcecie w tym temacie polecić (najlepiej polskich), możecie też wrzucać jakieś stare, dawno porzucone kanały lub nawet swoją własną twórczość.

Ja aktualnie nadrabiam serię "Doom Starców", której nie widziałem, gdy powstawała, autorstwa Wonzia, z charakterystyczną dla niego merytorycznością połączoną z oryginalnym humorem. Ogląda się przyjemnie, załapały się nawet Heroesy, więc to ja podam jako przykład, bo są nam temarycznie bliskie.

Doom Starców: Heroes of Might and Magic

kadixuboge

kadixuboge

26.02.2018
Post ID: 84414

MIKSER - Mielno 2014

Mikserfreestyle. Facet siada na ławce i rapuje na tematy, które wymyślą mu ludzie; chodzi po polskich miastach z głośnikiem w ręku, zaczepia przypadkowych ludzi i nawija. Czasem wychodzi mu świetnie, czasem gorzej, ale raczej nigdy nie ma tragedii. Fajny, pozytywny chłopak. Definitywnie jedyny polski freestyle'owiec, którego da się posłuchać bez zażenowania.

kadixuboge

kadixuboge

2.03.2018
Post ID: 84464

O tym materiale można napisać niusa: http://arhn.eu/zaginieni-bohaterowie-porty-homm/ - Dark Archon robi przegląd portów Heroesów na konsole GBC i PS2.

Mnie zdarzyło się lata temu emulować gameboyowe Heroesy na PSP, ale nie wspominam ich dobrze - mało wygodne sterowanie, pikseloza, zerowe AI i zupełny brak satysfakcji z gry. Wciąż jednak jest to jakaś ciekawostka, że udało się przeportować tak skomplikowane gry na proste gameboye; na pewno warto zobaczyć na materiale wideo, jak to wyszło w praktyce, bo grać to jednak nie polecam.

Agon

Agon

15. marca
Post ID: 86783

WIERZENIA DAWNYCH SŁOWIAN