Imperium

Behemoth`s Lair

ROE

Permalink

Czesc mam pytanie co do kampani erathia. Z tego co pamietam to do ostatniej kampanii kwalifikują sie najlepsi bohaterowie z poprzednich czy cos w tym stylu. Jest to gdzies dokladnie opisane? z jakich kampanii, ilu najlepszych z jednego scenariusza itp ?

Permalink

Niestety, to największa ściema herosów. Mimo, że w kampanii tak jest napisane, niestety nie jest możliwe przechodzenie herosów między kampaniami. Po prostu w tej kampanii dostajesz znanych ci bohaterów z losowymi statystykami na odpowiednim poziomie i losowymi zdolnościami. W praktyce oznacza to, że zaczynasz mapę tyle razy, aż gra wylosuje ci bohatera z miarę przyzwoitymi własnościami.


Permalink

Mylisz dwie rzeczy - to są poprawione kampanie, w których bohaterowie się przenoszą bez błędów między poszczególnymi mapami w obrębie jednej, tej samej kampanii. RoE i z tym miało problem. Natomiast niemożliwe jest przenoszenie bohaterów między dwoma oddzielnymi kampaniami.


Permalink

Zauważyłem jeszcze jeden błąd w kampanii Oswobodzenie.

Jeśli jako drugą mapę gracz wybierze Porachunki z Diabłem, to wymieni Order Męstwa na Znak Many. Niestety, w trzeciej misji (Neutralne Wysiłki) NIE da się wymienić Znaku Many - w lewej dolnej części tej mapy strażnik graniczny wymaga do przejścia Teleskopu - niestety jest to błąd na mapie.

Poprawione kampanie zawierające prawidłowy quest tego nieszczęsnego strażnika granicznego, oczywiście na bazie plików Avatara.