Imperium

Behemoth`s Lair

Piromaniac autorstwa NWC - nieznane grafiki Forge

Permalink

Rosyjskie strony i fora to kopalnia ciekawostek. Na forum DF2 w temacie Архив Музея, Docent Picolan, w październiku zeszłego roku dogrzebał się do zestawu prasowego Ubi Softu z 1999 roku (tu można go pobrać). Wśród grafik związanych z Heroes 3, najciekawszy jest nieznany dotąd szkic siedliska Jump Trooperów i, chwila napięcia, sprite Piromaniaca!. Co prawda tylko jedna klatka (plik .tga), ale wrażenie robi i tak.

Z ciekawszych rzeczy jest jeszcze paczka screenów z wersji beta H3 w doskonałej jakości (przykład, nie chce mi się na razie wrzucać wszystkiego, więc ciekawskich zapraszam do pobrania płyty samemu).

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 29.11.2017, Ostatnio modyfikował: kadixuboge

Permalink

Sfotoszopowany ten archanioł, ale dzięki za info - jaram się, jaram się!!!

Permalink

Tak ciekawy temat. To są oryginalne gify grafiki? Wiszą na heroes3towns zdaje się, ale myślałem, że to gracze zrobili.

Permalink

Tak, oficjalne. Cieszy mnie, że ludzie starają się archiwizować takie rzeczy, nawet po siedemnastu latach. Ukłon za to powinien iść przede wszystkim w stronę Evil_Samaritana, który wrzucił tę płytę do sieci. Od razu też dopowiem, że po trafieniu na to znalezisko przejrzałem stronę archive.org w poszukiwaniu innych ciekawych materiałów prasowych, ale raczej nie ma tam więcej niczego dotyczącego Might and Magic. Raczej, bo możliwe, że na płycie z 1999 roku, dotyczącej Dreamcasta, jest coś z anulowanego portu trójeczki na tę konsolę - ale, szczerze mówiąc, tego akurat aż tak ciekaw nie jestem, tym bardziej że to aż 500MB. Gdyby jednak ktoś był ciekaw - oto link, zapraszam do zabawy w archeologa.

A stronie acidcave.net dziękuję za zrobienie niusa oraz mirrora płyty.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 1.12.2017, Ostatnio modyfikował: kadixuboge

Permalink

A ja dziękuję za zauważenie tego i podzielenie się z nami :).