Imperium

Behemoth`s Lair

Zbrojni krzyżowcy szkielety i kościeje

Permalink

Siema. Mam do was pytanie. Ponieważ gdzieś dawno temu czytałem,że krzyżowcy nie lubią szkieletów i atakują je silniej niż inne jednostki. Nie mają tego w swojej specjalizacji ale kiedyś czytałem i chciałbym być pewny jak jest. Jeśli to jest prawda chciałbym się dokładnie dowiedzieć wszystko jak jest.

Dziękuję za pomoc.

Permalink

Brzmi na coś dodanego w WoGu. W oryginalnej trójce, Zbrojni i Krzyżowcy nie mają takiej zdolności. Jedyne jednostki które się nienawidzą, czyli zadają obrażenia zwiększone o 50%, to Tytani Czarnych Smoków, Anioły* Diabłów* oraz Dżinny* Ifrytów*, i zawsze ze wzajemnością.

(*łącznie z ulepszonymi formami)

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 17.11.2017, Ostatnio modyfikował: Andruids

Permalink

To nie wszystko, jeszcze żywiołaki mają zwiększony (podwojony) damage w walce z przeciwnym żywiołem ;)

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 17.11.2017, Ostatnio modyfikował: Mateusz

Permalink

Andruids nie w wogu bo jak czytałem to woga nawet chyba nie było.

Mateusz dziękuje za odpowiedz. Czyli wychodzi ze miałem racje. A o żywiołakach wiem. Dziękuje i pozdrawiam. Możecie zamknąć temat.

Permalink

W WoGu, gdy ma się włączone doświadczenie jednostek - Krzyżowcy (Zbrojni nie) na pewnym poziomie zaczynają nienawidzić Wampirów.


Permalink

Ale mi nie chodził--o o woga mi chodziło o ROE.

Permalink

Wiem, chciałem tylko powiedzieć, że jedynym miejscem, w którym spotkałem się z przypadkiem że Krzyżowcy coś 'hejtują' był właśnie WoG. Przeglądam internet i nigdzie nie widzę żadnej wzmianki by w RoE był przypadek o którym piszesz.
Za to w Heroes 2, Krzyżowiec czyli ulepszona jednostka poziomu 6-tego zadawała podwójne obrażenia wszystkim umarlakom.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 18.11.2017, Ostatnio modyfikował: Avatar

Permalink

Na podstawie przeprowadzonych przeze mnie testów wynika jasno, że zbrojni/krzyżowcy NIE zadają zwiększonych obrażeń szykieletom/kościejom. Ale żywiołaki tym przeciwstawnym owszem i to nie o 50% większe a aż o 100. Dotyczy też to tych ulepszonych. Test dotyczył wersji SoD.


Permalink

To było bardzo dawno temu i nie bylem pewny. Ale możliwe ze dzisiaj kiedy jest hota może już tego nie ma ale kiedyś było. Bo kiedyś dawno temu miałem tylko RoE wiec nawet nie chodzi mi o SoD i AB. Wiem że AB i SoD już były ale w nie grałem bardzo bardzo później. Ale dziękuje za testy. Myślę, że można zamknąć. Już pewnie nikt nic więcej nie napisze.

Permalink

Było, ale w Heroes 2. Mam oryginalną płytę RoE i sprawdzałem że niczego takiego w H3 nie miało miejsca.