Imperium

Behemoth`s Lair

Problem z Lobby

Permalink

Dobry. Zaktualizowałem HDModa do najnowszej wersji (beta 13) i zauważyłem pewien problem. Mianowicie gdy chce zalogować się na Lobby wyświetla mi się komunikat o tym, że hasło i nick są złe. Upewniłem się 5 razy, że są dobre. Potem uznałem, że zrobie nowe konto. Nie moge.

Dostałem również wieść, że na beta 11 wszystko ładnie działa. Więc czy ktoś wie co mam zrobić?

Permalink

Rzeczywiście jest problem. Ja akurat po updacie bez problemu się zalogowałem, ale dwie inne osoby z którymi właśnie miałem zacząć grę - świeżo po update - nie mogą się zlogować. Różnica jest taka, że ja mam Windows 7, a oni 8 i 10.
W każdym razie pomoc pilnie potrzebna.

Permalink

Moi partnerzy już rozwiązali swoje problemy z logowaniem do lobby - trzeba wszystko update i uruchamianie zrobić z prawami administratora

Permalink

Rzeczywiście w sobotę wieczorem lobby było chyba przeciążone.

Gorzej, że znacznie częściej występują takie błędy jak znikające z listy zamki i bohaterowie, albo pojawiający się znikąd bohaterowie przeciwnika - jednego zabijałem zawsze na początku kolejki i w następnej pojawiał się w tym samym miejscu :(
Nie wiem czy to wina lobby czy HotA (gram w tą wersją od niedawna ze względu na genialną możliwość symultanicznych ruchów na lobby), ale na SoD zdarzało się to dużo rzadziej.