Imperium

Behemoth`s Lair

DoC w Empiku

Permalink

Gra wymagała połączenia z serwerem Ubisoftu, by w ogóle się uruchomić. Nawet kampania była on-line. Zresztą w pudełku nie ma gry, tylko ulotka z kodem aktywacyjnym plus CD z materiałami dodatkowymi.
Także kupienie tego produktu, to wyrzucenie pieniędzy w błoto.


Permalink

Nie tylko Empik. Media Expert też sprzedaje. Napisałem do obu. Zobaczę co odpowiedzą.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 6.09.2017, Ostatnio modyfikował: Alistair

Permalink

A nawet jeszcze więcej, oto lista sklepów z Ceneo. Myślę, że Empik i Media Markt uznają, co jest jedyną sensowną opcją, że trzeba najzwyczajniej w świecie wycofać go ze sprzedaży lub chociaż zaznaczyć w opisie, iż to po prostu samo pudełko. Dobrze jednak byłoby spróbować się skontaktować z pozostałymi sklepami, więc jeśli masz już napisaną wiadomość i więcej dobrych chęci, możesz spróbować ją przesłać reszcie - jest szansa, że uratuje to kogoś mniej rozgarniętego od nacięcia się.

Permalink

O, Empik odpowiedział, że zdejmą w dniu dzisiejszym. Swoją drogą Twój link do Ceneo pokazuje ilu jest wśród nas idiotów, albo gorzej. Naprawdę nie wiedzą, że gra już nie istnieje? Co do Twojego posta, wysłałem do tych sklepów informację, że gra jest dawno nieaktywna i żeby usunęli ją ze swojej oferty. Do tego dodałem, że jestem ciekaw co oni w takim razie sprzedają.
EDIT: Nawet dostałem odpowiedzi, że gra zostanie usunięta. Zaskoczyła mnie natomiast Ultima.pl, która stwierdziła, że takie gry kupują kolekcjonerzy, dlatego gra jest nadal w ich ofercie. Poprosiłem ich o umieszczenie odpowiedniej informacji. Zobaczymy

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 8.09.2017, Ostatnio modyfikował: Alistair