Imperium

Behemoth`s Lair

Jarmark czasu

Permalink

Grałem w scenariusz Zima tytanów, bo dowiedziałem się o nic nie robiącym Jarmarku czasu. Czy wiecie o co z nim chodzi? Wszedłem w niego i nic się nie działo! O co chodzi?

Dziękuje za odpowiedź na pytanie.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 16. czerwca, Ostatnio modyfikował: Tabris

Permalink

Nic nie chodzi. Zgodnie z zamysłem twórców można by w nim kupić artefakty. Nazwa stąd, że co pewien czas miał przemieszczać, pokazując się w różnych miejscach na mapie. Finalnie, nie znalazł się w grze, a jedynie w tym scenariuszu jako pusty obiekt, de facto dekoracja.


Permalink

aha. więc jarmark Czasu nic nie robi. ale jak to ma być ozdoba mogła by też istnieć a nawet musiała by istnieć w edytorze! hej! może chodzi o to że prawdziwe wejście jest zablokowane przez las!

Permalink

Jarmark czasu nie jest dostępny w edytorze map, tym niemniej można go tam skopiować i wkleić w innej mapie. Nie nie ma funkcji, nawet po wejściu weń, nie jest zablokowany.


Permalink

skopiowałem:) ale według taty wchodził do niego i można było kupić artefakty jak na czarnym rynku. jak myślisz czy mógł kiedyś mieć to robić?

Permalink

nie czytałem poprzedniego:) pisałeś że to miał robić

Permalink

Jarmark czasu (i kilka innych niedostępnych obiektów) można dodać do edytora modyfikując plik objects.txt. Pozwala on na przypisanie budynkom właściwości innych obiektów. Każda mapa zapamiętuje ustawienia tego pliku, więc na autorskich mapach jarmark czasu może mieć różne funkcje.

Permalink

I wtedy zacznie generować się w losowych?
Sugeruję dać funkcję wymiany artefaktów na doświadczenie bo nie ma co robić z nagromadzonym złomem.