Imperium

Behemoth`s Lair

Jarmark czasu

Permalink

Grałem w scenariusz Zima tytanów, bo dowiedziałem się o nic nie robiącym Jarmarku czasu. Czy wiecie o co z nim chodzi? Wszedłem w niego i nic się nie działo! O co chodzi?

Dziękuje za odpowiedź na pytanie.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 16.06.2017, Ostatnio modyfikował: Tabris

Permalink

Nic nie chodzi. Zgodnie z zamysłem twórców można by w nim kupić artefakty. Nazwa stąd, że co pewien czas miał przemieszczać, pokazując się w różnych miejscach na mapie. Finalnie, nie znalazł się w grze, a jedynie w tym scenariuszu jako pusty obiekt, de facto dekoracja.


Permalink

aha. więc jarmark Czasu nic nie robi. ale jak to ma być ozdoba mogła by też istnieć a nawet musiała by istnieć w edytorze! hej! może chodzi o to że prawdziwe wejście jest zablokowane przez las!

Permalink

Jarmark czasu nie jest dostępny w edytorze map, tym niemniej można go tam skopiować i wkleić w innej mapie. Nie nie ma funkcji, nawet po wejściu weń, nie jest zablokowany.


Permalink

skopiowałem:) ale według taty wchodził do niego i można było kupić artefakty jak na czarnym rynku. jak myślisz czy mógł kiedyś mieć to robić?

Permalink

Jarmark czasu (i kilka innych niedostępnych obiektów) można dodać do edytora modyfikując plik objects.txt. Pozwala on na przypisanie budynkom właściwości innych obiektów. Każda mapa zapamiętuje ustawienia tego pliku, więc na autorskich mapach jarmark czasu może mieć różne funkcje.

Permalink

I wtedy zacznie generować się w losowych?
Sugeruję dać funkcję wymiany artefaktów na doświadczenie bo nie ma co robić z nagromadzonym złomem.

Permalink

ołtaż ofiarny oferuje możliwość wymiany artefaktów na doświadczenie.

Bohaterowie Zamku, Bastionu i Fortecy mogą poświęcić wybrane artefakty dla doświadczenia.
Bohaterowie Inferno, Nekropolis i Lochu mogą poświęcić wybrane jednostki dla doświadczenia.
Bohaterowie Twierdzy, Cytadeli i Wrót żywiołów mogą poświęcić wybrane artefakty oraz jednostki dla doświadczenia.

Permalink

Super! Ołtarz może się nie wygenerować a złomu gromadzi się pełno. Wyrzucić szkoda. Sprzedaży nie ma. Jedyny sposób to zwiększyć ilość takich budowli.