Imperium

Behemoth`s Lair

H4 HdMod w produkcji

Permalink

Możemy się dowiedzieć o tym w tym newsie. Fajnie, że nadal coś się dzieje wokół tej gry, a jak piszą sami autorzy mod już działa.

Niestety potrzeba grafików, bo obecna wersja jest paskudna (co widać na screenach). Sam nim nie jestem, ale może przypadkiem/ jakimś cudem ktoś ogarnięty tutaj chciałby dołączyć do projektu?


Permalink

Prace ruszyły i jeśli ktoś nie widział może spojrzeć na pierwsze efekty: Obrazek


Liczba modyfikacji: 4, Ostatnio modyfikowany: 14.08.2016, Ostatnio modyfikował: Hellburn

Permalink

Też trochę sprawdzałem i nawet na Celestial Heavens nie ma odpowiedniego tematu. Wysłałem pw do Dalai, może odpowie i wtedy powiem coś więcej.

Przy okazji, grupa fanatyków robi H4 Map Generator. Docelowo miał to być generator map losowych, ale dodano tam opcje wzmacniające SI. Nie wiem czy generator map losowych już działa, ale skrypty wzmacniające wymagają przetestowania. Jeśli ktoś jest zainteresowany walką z "mądrzejszym" kompem, który coś robi, to polecam zapoznać się z tym tematem.

Program wymaga testów, np. mi zapisuje tylko małe mapy. Mimo informacji od autora, że program działa wyłącznie na scenariusze w wersji WoW to mi otwiera wszystkie.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 23.10.2016, Ostatnio modyfikował: Taro

Permalink

Cytuję odpowiedź na zapytanie:

"It's going, but there were some stumbleblocks. I'll post some news soon."

Czyli możemy się spodziewać informacji w najbliższym czasie.


Permalink

No cóż, prace nie idą tak szybko jakbyśmy tego chcieli, ale dalej coś się dzieje. Na Celestial Heavens pokazano ekran twierdzy w HD.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 21. marca, Ostatnio modyfikował: Taro