Imperium

Behemoth`s Lair

Mapy do Heroes 2 ze starej Krypty Map

Permalink

Witajcie! Poszukuję ciekawych map do Heroes 2, niestety nie ma już zbyt wielu stron na których można by je znaleźć. Kiedyś, dawno temu, ściągałem je ze strony Krypty, teraz jednak wygląda ona na wybrakowaną, jako że mapy kończą się na literze "c". Czy ktoś ma może do tych map dostęp i mógłby wrzucić gdzieś paczkę z nimi?

Gdzie się podziały te mapy?

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 20.08.2016, Ostatnio modyfikował: Uhm

Permalink

Będziesz musiał poczekać do przyszłego tygodnia, bo administracja jest na konwencie. Jak wrócą może odpowiedzą.


Permalink

Witam,
przy przenoszeniu map ze starej do nowej Krypty została popełniona pomyłka. Zainteresowanie mapami H2 jest na tyle małe, że nikt nie zauważył, że map powinno być więcej. Być może w przyszłości dodane zostaną i te mapy, bo takie przenosiny nie są proste do dokonania.


Permalink

Wybaczcie, że nagabuję już kolejny raz. Na stronach Forums of Enroth użytkownik Unknown _Hero wpadł na pomysł stworzenia bazy map Heroes 2, która zawierałaby skatalogowane i opisane wszystkie (no, może prawie wszystkie ;P) stworzone jak dotąd mapy do H2. Dlatego mam wielką prośbę do administratorów, aby, jeśli to tylko możliwe, zamieścili spakowane w formie archiwum .rar, .zip, czy też jakimś innym, wszystkie mapy, które były niegdyś dostępne w Krypcie Map. Zaś do wszystkich forumowiczów apeluję, by przejrzeli swoje zbiory, odkurzyli półki i szuflady i podzielili się perełkami, które stworzyli bądź też znaleźli i pragną ocalić od zapomnienia ;)

Permalink

Genialny pomysł! Mam trochę map wyciągniętych z archiwum internetu! Może zaginionych!

Permalink

@Drwal Dzięki, sam też jestem dumnym posiadaczem owej płyty ;) Btw, czy istnieje może opcja edycji komentarzy zamieszczanych pod mapami w krypcie? Często piszę coś na gorąco, a kiedy chcę coś jeszcze od siebie dodać, okazuje się to niemożliwe. No i jak zamieścić komentarz bez oceny? Jak dotąd mi się ta sztuka nie udała :P

Permalink

Nie trzeba ich ściągać pojedynczo :) Są spakowane w archiwach i posegregowane alfabetycznie, można wypakować wszystkie z folderu za jednym razem, wystarczy zaznaczyć wszystkie, przycisnąć prawym guzikiem i znaleźć odpowiednią opcję ( u mnie jest to: 7zip/wypakuj tutaj). Dużą zaletą tej paczki jest to, że zostały odsegregowane najsłabsze mapy. Można ją ściągnąć tutaj, nie trzeba logować się na grupy Yahoo:

Paczka na OneDrive