Imperium

Behemoth`s Lair

Jaka jest lokalizacja zapisów Heroes 3 z dodatkiem HotA i HD mod.

Permalink

Witam,
możecie pomóc mi z problemem z którym borykam się od paru dni?
A mianowicie nie mogę znaleźć pliku w którym zapisane są wszystkie zapisy gry, oraz nie mam pojęcia gdzie mam wkleić plik z zapisem z innego komputera. Pomimo dużej ilości zapisów http://screenshot.sh/mMzITgPLzjolJ folder games w lokalizacji gry http://screenshot.sh/oAeJ36oxI6gqf. Ma ktoś pomysł jak to rozwiązać?
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
Teokles :)

Permalink

Właśnie chodzi o to, że pomimo sporej ilości zapisów jest on nadal pusty... Chyba że jest gdzieś inny folder games...

Permalink

Zaraz ale masz te zapisy? Co to za wersja? Chyba nie folder saves?

Permalink

Wszystkie zapisy mam, ale dostępne tylko z poziomu gry. Nie ma możliwości znaleźć je nawet po przez wyszukiwarkę plików z poziomu komputera. W tym folderze którego zrzut ekranu dodałem, to folder w którym dawniej (bez HotA oraz bez HD mod). Wersja HD mod jest najnowsza tak samo HotA, oba pobrane z Jaskini Behemota.

Permalink

Ewnement! Pierwsze słyszę! Ja mam wszystko w games. Czyżby HDmod majstrował przy zapisach? Prędzej HotA. Muszę sprawdzić gdzie to jest w HotA.

Permalink

HotA jest identyczna. Sprawdź czy nie masz ukrytych. Pokaż ukryte pliki. Opcja.

Permalink

Udało się!!! Znalazłem. Co prawda w miejscu gdzie za nic bym tego nie szukał, no ale nic. Pytanie jak to się tam znalazło. O to ścieżka C:\Users\*nazwa uzytkownika*\AppData\Local\VirtualStore\Program Files (x86)\Heroes of Might and Magic III - Zlota Edycja\games
Chyba już wszystko wyjaśnione, Dziękuję za pomoc i Pozdrawiam!

Permalink

Acha. Niekiedy zapisuje ważne pliki na dysku C pod nazwą użytkownika. A może tak skonfigurowałeś? Ponowna instalacja lub rekonfiguracja.

Permalink

Jak już znalazłem, to nie opłaca mi się przeinstalowywać. utworze sobie skrót do tego folderu w miejscu pustego games. Instalowałem tak, jak znajomi którzy maja normalnie. Jedyna opcją jest to, że system stwierdził, że ma być inaczej. No nic. Ważne, że działa!

Permalink

Zrób eksperyment. Skopiuj zapisy do games, a tamten dziwny folder w users przemianuj, oczywiście zapisując prawidłową nazwę. Przypuszczam, że zadziała.