Imperium

Behemoth`s Lair

Problem z edytorem heroes 3 wersja SoD

Permalink

Mam problem, otóż grałem jakiś czas temu w mapę (niestety nie podam jaką bo nie pamiętam :( ) i jestem pewien, że była na niej chatka proroka która w ramach nagrody dodawała do księgi magii czar "błyskawica tytana", który normalnie jest możliwy do uzyskania tylko gdy posiadamy artefakt o takiej nazwie. Bardzo mnie to zaintrygowało, ale jak to czasem bywa w trakcie rozgrywki zapomniałem o tym zdarzeniu, a potem parę miesięcy przerwy i teraz usiłuję sobie przypomnieć jak się ta mapka nazywała/ jak to zrobić w edytorze.
Myślałem że można normalnie dodać to zaklęcie, poprzez chatkę proroka ale nie da się, potem próbowałem przez uczonego/puszkę pandory/ zdarzenie czasowe i wciąż jest to niemożliwe :( Czy to jest tak samo jak z jarmarkiem czasu? Czy jest to możliwe że gdzieś w kampanii na którejś mapie występuje taka chatka proroka i trzeba ją ręcznie przekopiować do mapy? Czy to możliwe że jakaś zmodyfikowana chatka z dodatku Wog/Hota działa na normalnej wersji SoDa?
Proszę pomóżcie :) Bo naprawdę jestem pewien, że widziałem jak w chatce to zaklęcie dostajemy.

Permalink

Myślę, że w normalnych warunkach dodanie tego czaru może być dostępne (ale wcale nie musi, tak tylko głośno dumam ;)) na niespatchowanym SoD 3.0. Na pewno na tej wersji błyskawicę tytana dodawał Graal z wrót żywiołów, więc może naprawili też w patchu dostępność czaru na mapie przygody?

Jeśli koniecznie chcesz dodać ten czar, spróbuj tego edytora:

http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=43775

Można tam dodać praktycznie wszystko (i ten czar też, tylko nie wiem, czy w każdym przypadku) :D I powinno działać na mapach SoD.