Imperium

Behemoth`s Lair

Heroes Chronicles

Permalink

Otworzyłem edytorem podbój właśnie, ale żywiołów i smoków nie widzi! NeIC NIE MA! Edytor 3.0. Może to Win xp jest inny. Wielkie podziękowania. Naprawdę. Robię mod żeby było ładnie. Podrzucę jak uda mi się spakować to co dałeś!
...
Edyta. Nic z tego. Nieprawidłowa ścieżka. Wygląda tak, że nie ma dokumentu! A żeby było śmiesznie wklejony tekst ręcznie do angielskiej widać w HDedytorze tak samo i działa! Ten sam w mapie polskiej nie! Koszmar.

Link co dałeś to znowu kampanie, a nie eksportowane teksty kampanii i map... Mógłbym importować szybko do angielskich i po kłopocie. Dzięki jeszcze raz:-)

Poprawki to zmiana tytułu z bezsensownych podziemi na Podbój Otchłani. I ci od golemów to nie czarownicy a kto? Czarodzieje jak już. I brak jednego zdania w 1 kampanii żywiołów. Więcej jak przejrzę. Ważniejsze byłoby podniesienie poziomu wroga w wyższych kampaniach bo słyszałem, że Tarnum ma 55 poziom a przeciwnik 15. To jest śmieszne.

A tutaj ciekawostka IX kampania Hero of Light. Może kogoś zainteresuje:
http://supershare.pl/?d=C1D9FA202

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 2.01.2017, Ostatnio modyfikował: Baronus

Permalink

Ta kampania jest pod Sod czy wog? Nie umiem jej uruchomić na Złotej Edycji a bardzo mnie zaciekawił temat 9. kroniki. Edytor też jej nie umie otworzyć, wywala błąd z jednym plikiem h3m. BTW u mnie wszystkie kroniki po polsku pod SOD chodzą.

Permalink

To jest z modu na Erę. Powinienem opisać. Trzeba zrobić folder Kroniki i dopisać na list jako OSTATNI! W nim folder Data i tam portrety. Oraz folder Maps i tam mapy. Wchodzić jak w Erę, tylko kampania Dowolna czy raczej Custom, jak to tam u was? Raczej mojego spolszczenia menu nie macie?
http://imperium.heroes.net.pl/temat/4308

Zdaję się odkryłem dlaczego Żywioły i Smoki nie pasują. Mapy mają inne nagłówki niż angielskie i gra ich nie widzi. Postaram się poprawić i zrobić pasujące do wszystkich wersji.

Permalink

Jeszcze raz dzięki. Niebywały cyrk. Nigdy bym nie uwierzył gdybym nie przeżył. Dopiero mapy rozpakowane zipem WIDZI EDYTOR! Inaczej nie ma sposobu! Pakowanie jest dziwne.

Permalink

Ostatnio szukając sposobu na poprawne wyświetlanie cyrylicy w windows 7, nieco bawiłem się w ustawieniach regionalnych i językowych w panelu sterowania. Udało mi się osiągnąć cel, ale przy okazji gra przestała widzieć kampanie SzS, PP i WŻ. Jeśli ktoś jeszcze napotka ten problem, rozwiązaniem jest wejście w: Panel Sterowania -> Zegar, język i region, wybranie "Region i Język" i przejście do zakładki "Administracyjne". Tam należy zmienić "Ustawienia regionalne systemu" na polskie :)

Scrin

Permalink

Tak odkryłem, że to polskie znaki. Co za upiorne problemy.
Władców Żywiołów, Szarży Smoków nie widzi bo polskie znaki!
Wojowników Pustkowi i Podbój Podziemi widzi bo ó jest w unicode :-)
Chodzi tylko o tytuł kampanii. Jak zmienisz na Wladcow Zywiolow wszystko gra.
Spróbuję to zmienić jak mówisz, bo może Złota Edycja nie widzi polskich?