Imperium

Behemoth`s Lair

Heroes 4 multiplayer ....... niekończąca się historia

Permalink

Witajcie .. może od was uzyskam pomoc w rozwiązaniu problemu z tą upartą grą :( tak więc ja i moja dziewczyna po długich spędzonych godzinach H3 i innych grach stwierdziliśmy, że można by zagrać w H4 , no i zaczęło się piekło ... Ani gameranger ani hamachi nam nie chce tego udostępnić ... po 2 h w google mam dość.

Tak więc przejdę do opisu problemu:

Gameranger- Sprawa wygląda tak oboje mamy złotą edycje , po udanej akcji odpalenia gry przez ten program wszystko fajnie ustawiamy rozgrywkę 1 tura bum zrywa połączenie jeżeli ja jestem hostem , jeżeli ona hostuje to w ogóle mi rozgrywka nie startuje .. chociaż inne gry działają normalnie właśnie H3 , warcraft 3.

Hamachi - nie widzimy swoich gier po podaniu adresu ip. Tak znalazłem instrukcje na forum ale jestem albo takim idiotą albo tak sflustrowany , że nie wiem jak to zrobić według opisu tego ... brak obrazków ból głowy i trafiający szlak, że nie mogę nic zrobić.

Bardzo proszę o pomoc.

Oboje mamy laptopy , Windows 7 64bit.

Pozdrawiam

Permalink

Ja pogrywałem w h4 przez hamachi i miałem ten sam problem - brak wykrywania gier. Musicie odblokować zaporę systemową i ustawić tak, by sieć hamachi była powyżej innych sieci (na samej górze listy). Nie wiem jak to było w windows 7, musiałbyś poszukać w internecie. Sam mam xp więc ci tego nie opiszę.


Permalink

Jeżeli byś mógł bo ja już po prostu mam takiego kota od tego , że na sama myśl mnie nosi ... xD będę bardzo wdzięczny

Permalink

To też wynalazłem ... a nie mogę dojść gdzie wejść w te "połączenia sieciowe" nie mogę ich znaleźć ... jestem jakiś ułomny ...

Permalink

Po kliknięciu w "Centrum sieci i udostępniania" należy wybrać po prawej stronie "Zmień ustawienia karty sieciowej". Następnie klikasz przycisk ALT i z menu które się pojawi w oknie wybierasz "Ustawienia Zaawansowane".