Imperium

Behemoth`s Lair

Heroes III Hota + HDE mod + pytanko

Permalink

Witam
Może tutaj ktoś będzie w stanie mi pomóc. Wróciłem ostatnio do Hirków po przerwie, zainstalowałem Złotą Edycje + Hote(1.4) i na to HD moda i wszystko śmiga ok, ale... w dziale download znalazłem HDE moda 1.11(to nie jest to samo co HD mod co nie?) który się niby instaluje ale nic się nie zmienia, a w okienku z dodatkami jest pusto. Jakby ktoś wiedział jak to ogarnąć to było by fajnie :)
Mam jeszcze pytanie a mianowicie oglądając stream z Heroesa 3 Ruskich na Twitchu zauważyłem że jak najadą wrogą jednostkę podczas bitwy to pokazuje im jej zasięg na polu bitwy i nie trzeba liczyć kratek, to jest jakiś mod czy skrót klawiszowy ?

Permalink

HDmod =/= HD Edition
HD Edition to ubisoftowy remake Heroes 3 Odrodzenie Erathii ze stycznia 2015. Program o którym wspomniałeś jest stworzony właśnie dla tej wersji (o czym zresztą jest wspomniane w opisie pliku - teraz poprawiłem, by było to jeszcze bardziej widoczne).

Zasięg przeciwnika - o ile mnie pamięć nie myli - sprawdza się przytrzymując ctrl lub shift.


Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 3.01.2016, Ostatnio modyfikował: Hellburn

Permalink

Ok dzięki za pomoc zmyliły mnie podobne nazwy :)
Jeszcze pytanko czy widział ktoś może spolszczenie do ver. 1.4 Hota bo na 1.38 znalazłem ale pod 1.4 nie działa (zresztą nie dziwne);/ ?
Temat do zamknięcia :)

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 4.01.2016, Ostatnio modyfikował: Nequrix

Permalink

Nasze źródła podają, że obecnie nie ma żadnego, nawet nieoficjalnego spolszczenia do 1.4.