Imperium

Behemoth`s Lair

Kontynacja gry wieloosobowej po zdobyciu Łzy Ashy?

Permalink

Witam,
Ostatnio grałem ze znajomymi na stworzonej mapce ze Łzą Ashy. Niestety kiedy jeden z nas ją zdobył gra się skończyła a on wygrał. Więc czy idzie jakoś wyopcjować, aby gra się nie kończyła i kontynuowała aż do pozostania jednego gracza.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 16.07.2011, Ostatnio modyfikował: Dagon

Permalink

myślę że przy wyborze mapy powinniście zwrócić uwage na warunek zwyciąstwa, jeżeli gnerujecie mape to chyba jest opcja do ustawienia że warunkiem zwycięstwa mapy jest zdobycie łzy ashy, najlepiej ustawić sobie warunek- pokonanie przeciwników, pozwoli wyłonić najlepszego :P pozdrawiam

Permalink

Jeżeli jednym z warunków zwycięstwa jest zdobycie Łzy to jedynym sposobem, aby uniknąć zwycięstwa jest usunięcie tego warunku w edytorze.
Ale z drugiej strony po co się męczyć. Skoro gracie w koleżeńskim gronie to o wiele prościej jest się przecież umówić, że nie zdobywamy Łzy. Wtedy zwycięstwo osiąga ten kto pokona ostatniego przeciwnika :)


Permalink

"Czy idzie...?" Po jakiemu to jest? Bo po polsku raczej nie...


Permalink

Gren - no już nie szalejmy, toż to kolokwializm jak nic ;)

Edit: bardzo mądrze napisałem, kurka, nawet nie przeczytałem postów do końca :P Cała rzecz w tym, że graliście w mapę o konkretnym celu, którego nie przeczytaliście. Jak Dagon napisał - jest to możliwe po lekkich modyfikacjach w edytorze.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 8.02.2011, Ostatnio modyfikował: Field

Permalink

Mam podobny problem, co prawda da się ustawić łzę ashy w zamku na starcie tylko że ja nie miałem jakoś jeszcze okazji zobaczyć wszystkich budynków w każdym mieście.

I tu pytanie, co zrobić by umieścić łzę ale warunkiem zwycięstwa jest pokonanie przeciwnika ? Bo na losowej nie ma takiej możliwości.