Imperium

Behemoth`s Lair

Wiedźmin

Permalink

Trotom

Fajna gra, rozbudowana, Chociaż niezła bo polska ;)

LOL ...

podobnie jak przedmówca ,grę dostałem blisko po premierze(taki zestawik dla kolekcjonera)
Przyssałem sie i tylko sen mógł mnie od komputera oderwać .Przez tą grę się strasznie opuściłem w szkole , ale zdałem żeby nie było ,że jakiś maniak...
AH te rozterki przespać się z babką ,czy wyjść do zbuntowanych wieśniaków hehehe .

Gre stawiam prawie najwyżej w mojej kolekcji ,fabuła miodzio ! bo wciąga.
grafika + animacje ładne tylko podczas rozmów postacie co zdanie wykonywały jedną z trech posiadanych sekwencji ruchów (strasznie mi się to rzuciło w oczy) ale nie spowodowało to w żadnym stopniu ,że gra sobie u mnie zaminusowała , spodobał mi się motyw z frakcjami , albo pomagasz temu zakonowi do którego należał Zygfryd albo (no właśnie zapomniałem ich nazwy , chodzi mi o elfy i krasnoludy).
Ocena ogólna
9.9/10
Oczywiście czekam na drugą część , jednak na moim kompie na pewno nie pociągnie :<
No i firmowo
Pozdrawiam ;)

Permalink

Miałem na myśli, że to jest dobra (może nawet najlepsza) polska gra. Spodobała mi się także nazwa, a przede wszystkim fabuła.

Permalink

Pewnie już wszyscy wiedza, ale na wiosnę 2011 szykuje nam się sequel tej genialnej gry. Dostępnych jest już trochę filmików, np. ten:

http://www.youtube.com/watch?v=otRU79Rdh_0

Wiedźmin 2 to przede wszystkim:

* nowy, świetny silnik
* więcej swobody
* lepszy system walki
* lepsza grafika
* silnik Havok do fizyki
* kontynuacja fabuły z pierwszej części
* wiedźmin wreszcie nauczy się skakać :)

I wiele innych. Mówiąc krótko - więcej tego, co było w pierwszej części. Szykuje się hit.

Z ciekawostek dodam, że twórcy Witchera nie tylko się odrobili ale i zebrali ponad 2 mln. zł zysku - jak na polskie warunki to świetny wynik.

Nie wiem jak wy, ale ja nie będę zwlekał jak w przypadku pierwszej części zamówię sobie kolekcjonerkę. :)


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 3.05.2010, Ostatnio modyfikował: Konquer

Permalink

A ja się zastanawiam kiedy będzie można na koniu pojeździć Wiedźminem. W pierwszej części bieganie w kółko mimo ładnie wyglądającego świata było za którymś razem nużące. Ewentualnie można by skorzystać z energii podczas podróży i np. umożliwić tryb biegania albo jakiś eliksir przyspieszający poruszanie się.


Permalink

Niestety twórcy podkreślają, że nie będzie żadnej jazdy na koniu. Chociaż mnie akurat nie nużyło bieganie w pierwszej części bo świat w sumie był niewielki.


Permalink

Niedługo premiera trzeciej części, będzie można jeździć na koniu. Ktoś czeka? Ktoś zmienia komputer specjalnie dla Geralta?


Permalink

Na najniższych ustawieniach, wyłączonym bloomie i hdr ( jedynie jakość tekstur max ) i oczywiście rozdzielczość niska - to na moim powinien bez problemu ukulać. Ale nie przeczę - za pół roku może więcej i tak będę maszynę nową kupował.