Imperium

Behemoth`s Lair

Błędy w Heroes VI

Permalink

Ubi-Mush

Hello Heroes,

Patch 1.3 is on its way, but unfortunately it’ll arrive a bit later than expected. It will be available next week.
We apologize for this delay, but we are sure this update will be worth the wait.
Best regards,
The M&M team.

Zgodnie z informacją podaną na forum Ubi z 29.03.2012, w tym tygodniu powinniśmy spodziewać się patcha 1.3. Ciekawe czy dane nam będzie grać na nowej wersji Herosów przez święta.

PS
Dla nie znających angielskiego wypowiedź Ubi-Mush po ludzku:
Patch 1.3 jest w drodze, ale niestety pojawi się trochę później niż się spodziewaliśmy. Będzie dostępny w następnym tygodniu. Przepraszamy za to opóźnienie, ale jesteśmy pewni, że aktualizacja będzie warta oczekiwania.

Edit
Link do wypowiedzi na forum ubi

http://forums.ubi.com/showthread.php/660743-Heroes-6-Patch-Communication-(starting-with-the-patch-1-3)/page13


Liczba modyfikacji: 4, Ostatnio modyfikowany: 5.04.2012, Ostatnio modyfikował: Euronymus

Permalink

Witam. Mam następujący problem w Heroes VI Gold Edition. Po wejściu do miasta ekran wiesza się, nie da się nic zrobić, dzwięk włączani innych zakładek jest normalny, można wyjsc drzwiami kliknać gdzieś i słychac jak bohater podróżuje ale ekran miasta zostaje cały czas . I nic z tym się nie da zrobić a zainstalowane oba patche itp. Czy miał ktos podobny problem ??

Permalink

A jaką masz kartę graficzną? Pamiętam, że u mnie przy Becie występowały właśnie błędy z tego powodu.


Permalink

Może ktoś tutaj będzie chciał spróbować rozwiązać mój problem, gdyż do dzisiaj się z nim borykam...

Ja na Kwasowej Grocie

To znaczy tak, wybieram sobie jakiegokolwiek bohatera rodowego (np. Sławka albo Irenę :P + Dowolny scenariusz). I tak gram nimi gram, no i w końcu zapisuje bo muszę oderwać się na trochę od HVI. Gdy włączam save i zaczynam walkę z neutralnymi istotami, okazuje się, że poziom reputacji w ogóle mi nie rośnie. Ani o jeden punkt, chociaż po bitwach widać, komunikat o zwiększającej się reputacji(a się w rzeczywistości nie zwiększa :P = Masło maślane :P). Wiesz może w czym jest problem? I czy ktoś się spotkał z tą sytuacją? :)

Jest ktoś chętny do pomocy? :>

Permalink

Tutaj nie ma logicznej pomocy, bo ten bug już został jakiś czas temu zauważony. Jeżeli restart misji Ci nie pomoże, to znaczy, że ogólnie żopa.


Permalink

Pozdrowienia wszystkim.

Skusiłem się na Złotą Edycję. Fajnie i pięknie. Instalacja przebiega bezproblemowo. Update ściąga się powoli, ale się ściąga... Z tym że, kiedy dochodzi do 100%, wyświetla się następujący komunikat:

"Runtime error!
Program: C:\Program Files\Ubisoft\Might & Magic Heroes VI\gu.exe
This application has requested the runtime to terminate it in an unusual way. Please contact the application's support team for more info."

Jakby tego było mało, nawet próba wymigania się od aktualizacji nie pomogła. W Launcherze wyświetliła się następująca wiadomość:

"Ubisoft Game Launcher: Kod błędu 2".

Do Ubisoftu pisałem dwa razy. Dwa razy otrzymałem wiadomość, że sprawa została rozpatrzona i jest naprawiana. Jak można się domyśleć, oba nie przyniosły interesujących mnie rezultatów.
Byłbym z góry wdzięczny za jakąś pomoc w tej sprawie.

Pozdrawiam


Permalink

Jak używasz widowsów Vista lub nowsze, to zmień folder instalacji. Lubią blokować dostęp niektórym funkcjom/programom/etc. dla program files.

Permalink

Actually, używam XP Professional.

Generalnie, sprawa jest dość niefortunna, bo już mnie poinformowano, że nie zwrócą mi pieniędzy, a reklamacja na dobrą sprawę niczego nie da, bo nośnik jest najprawdopodobniej w dobrym stanie.


Permalink

Zatem manualnie pobierz patche i je zamontuj. Automatyczne upgradowanie we wszelkich programach jest problematyczne, a Ubisoft należy do tych, co częstotliwość problemów jest jeszcze częstsza.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 30.11.2012, Ostatnio modyfikował: Avonu

Permalink

A ja mam od kilku dni taki problem. Jakiś czas temu zakupiłem grę Heroes VI Complete Edition. Na początku po zainstalowaniu wszystko działało poprawnie. Przeszedłem jedną kampanię, drugą zacząłem, zagrałem kilka pojedynczych scenariuszy. Niestety nagle przestało być tak miło. Od kilku dni próbuję uruchomić grę i niestety wyskakuje błąd że program przestał działać(pokazane na załączonym zdjęciu). Próbowałem reinstalować Heroes 6 ale też to nie pomogło. Bardzo proszę o pomoc.
Zdjęcie z błędem

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 13.01.2014, Ostatnio modyfikował: Stevenson

Permalink

Sporo coś tych błędów :( a jak oceniasz grę przez multi? Da się grac czy coś przerywa, wywala lub są inne elementy które psuja rozgrywkę multi, bądz ja kompletnie wykluczają?

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 16.01.2014, Ostatnio modyfikował: Irydus

Permalink

Mam dwa problemy. Kupiłem DLC Danse Macabre i nie mogę go aktywować. Po wpisaniu klucza pojawia się komunikat, że klucz jest nieprawidłowy. Pisałem do muve.pl, ale tam kazali mi wyłączyć zaporę i antywirusa. Nic to nie dało. DO Ubisoftu też pisałem i na razie zero odzewu. Z tym to na pomoc na forum nie bardzo liczę, bo to pewnie jest błędny klucz, ale kto wie?

Drugi problem jest z patchem 2.1.1. Nie mogę go zainstalować, bo wyskakuje komunikat, że nie da się go zainstalować, bo Shades of Darkness nie są zainstalowane. To bzdura, bo są. Czy wina może być w tym, że grę mam zainstalowaną na innym dysku, a nie w miejscu wybieranym przez instalator na początku?

Dobra, z patchem sobie poradziłem. Problem polegał na tym, że miałem złą wersję patcha. W Polsce znalazłem w dwóch miejscach wersję Retail, czyli do gry pudełkowej. A ponieważ mam wersję Digital, to musiałem znaleźć wersję Digital tego patcha. Na szczęście była i oto link do strony z różnymi wersjami tego patcha:

Wersje patcha 2.1.1

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 5.03.2014, Ostatnio modyfikował: Alistair

Permalink

Witam
Mam pewien problem który po prostu wyprowadza mnie z równowagi :(
Mianowicie :
Czasami gdy zaczynam oblężenie zamku lub gdy atakuje budynek dodający jednostki do armii , pole bitwy się nie pojawia widać tylko czarny ekran i mój kursor myszy z gry którym mogę poruszać , muzyka gra normalnie ,jedynym problemem z którym się spotkałem to to .
Dodam jeszcze że podczas wczytania auto zapisu gra zacina się od razu .
Aktualnie gram na piracie ale rok temu też grałem i nie miałem takich problemów.
Proszę o jak najszybszą pomoc

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 18.07.2014, Ostatnio modyfikował: Kon Dziu