Imperium

Behemoth`s Lair

[Heroes III] Spekulacje odnośnie porzuconej fabuły

Czy zastanawiałeś się jak by wyglądał Heroes III?

  • Tak
  • Nie
  • Trochę
  • Tak, ale mnie to nie ruszyło...
Permalink

Witam!

Każdy kto grał w Heroes-a 3 a grało i będzie grać mnóstwo osób bardzo dobrze wie jak wygląda każda frakcja i kampania i zna też fabułę... inną fabułę. W dodatku Ostrze Armagedonu miał być jak wiecie The Forge i kampania typu S-f ale zmieniono plany i wprowadzili Wrota Żywiołów, które miały być dopiero w Cieniu Śmierci i tu się zaczyna temat "Nieznany Heroes III". Jak by wyglądały Wrota Żywiołów w Cieniu Śmierci, gdyby Ostrze Armagedonu posiadało The Forge i jego kampanie? Jakie było by tło, jednostki czy też muzyka? Jaka kampania? Ile nowych jednostek by Nas ominęło czy też ile budowli, umiejętności może? Zastanawiałeś się nad tym? Bo ja już od kilku miesięcy i nie mogę sobie wyobrazić co by Nas OMINĘŁO! Czy Heroes był by gorszy a może lepszy(nie wliczając uwag, że The Forge się wielu nie podobało BO TO JEST ELEMENT FABUŁY MM czy się to komuś podoba czy też nie!). Zastanów się i odpisz, liczy się każda opinia - pamiętaj o tym...

Liczba modyfikacji: 3, Ostatnio modyfikowany: 9.02.2014, Ostatnio modyfikował: Hellburn

Permalink

Nie o to chodzi. Nie chodzi tu tylko o The Forge ani o AB tylko o całość. Wiem że ten temat istnieje, ale ja chce pomówić o tym ogólnie.

Permalink

Nie rozumiem tego o co Ci chodzi. Ile ludzi tyle różnych odpowiedzi się pojawi. To tak jakby się zastanawiać co Pan Kowalski z 3 piętra będzie jutro jadł na śniadanie: bułkę, chleb, tost, owsiankę czy cokolwiek innego. Na Twoje pytanie nie da się odpowiedzieć, podobnie jak pytanie o śniadanie Pana Kowalskiego trzeba spytać jego samego, tak trzeba zapytać twórców gry co planowali, a nie zwykłych szarych ludzi.


Permalink

Jejku, Innosowi pewnie chodzi o spekulacje, od tego jest forum żeby dyskutować/spekulować.
Domyślam się że chodzi o Betę H3, jest pewnie jeszcze sporo rzeczy które były inne.
Jak dla mnie Beta H3 wyglądała trochę jak Tzar, szczególnie z minimapy i portretów więc ten inny heroes był by pewno bardziej... Realistyczny, ale myślę że nie miał by tego czegoś. ;)

Permalink

Nareszcie ktoś kto mnie rozumie. Dzięki Sawyer.
Gdyby twórcy nadal pracowali nad HoMM to bym do Nich napisał, co nas ominęło, a że ich nie ma to zrobiłem temat o tym.
Czy ja wiem z tą minimapą... na pewno interfejs by był taki jaki jest. Za to ciekawią mnie Wrota Żywiołów. Ciekawe jak by wyglądały i jakie by miały jednostki i jaka byłaby ich rola w związku z The Forge. Myślę, że Kuźnia by na nowo powstała i Żywiołaki by pomogli to ją zniszczyć, albo podobnie jak w Władcy Żywiołów by było o magii, lub coś innego. Jedno wiem: co by się z H3 nie działo i tak będzie uznawana za strategię wszech czasów :D

PS: Nie chodziło mi o betę, tylko bardziej o fabułę i wygląd Heroesa, ale co do tej Bety to ciekawe spostrzeżenie interfejsu.

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 16.10.2011, Ostatnio modyfikował: Innos