Imperium

Behemoth`s Lair

[Heroes IV] Nowe miasta

Permalink

Hmmm. A jako jaką sferę oznaczyłbyś sanktuarium? Problem polega na tym, że mamy 6 sfer, które ogarniają w zasadzie wszechświat jako taki, więc ciężko by było dodać coś nowego. Samo sanktuarium jak dla mnie to połączenie natury oraz ładu, więc pakowanie sanktuarium do czwartej części mija się z celem.


Permalink

Pasowałoby, gdyby je podmienić na miejsce Akademii. Bo ja jej osobiście nie lubię, całkowicie mi nie odpowiada i w ogóle jest be, zaś te morskie stworki jako siła "ład" się by nadały. Oczywiście wtedy pół kampanii trzeba pisać od nowa, ale gdybym umiała wstawiać jednostki i grafiki to właśnie zaczęłabym od przeróbki Akademii i kampanii związanymi z Wlk. Arkanami.

Permalink

Nie rozumiem czegoś. Osoby z Big Barbarian World zamierzają zrobić nowy zamek. Czyli to jest możliwe? Bo nie widziałem, aby ktoś umiał zmieniać wygląd budynków (wewnątrz zamku). Dodatkowo, trzeba by jeszcze zmienić układ koła z rekrutacją bohaterów (całkiem mądrze jest to ułożone). Mogłoby być między Chaosem, a Śmiercią, ale nie było by odwrotności (ład - chaos, życie - smierć, natura - ...(forge?). Ale skoro Equibiliritis doszło nowe jednostki, to czemu nie jest możliwe dodanie ich większej ilości? I przydała by się też możliwość zamiany grafik istniejących jednostek (np. tytan to początkowo chyba była maszyna, a teraz widać mięśnie).

Permalink

Sprawa wygląda tak, że wiedzą ale nie chcą się wiedzą dzielić. Pan z BWB też dotarł do bariery, której nie potrafi przebić. I on jest w takim stanie od około 2 lat, więc bez pomocy kogoś z zewnątrz się nie da. Nawet gdyby Equibiliris dał informacje, to lud jest zbyt już zniecierpliwiony obietnicami o manualach i innych bajerach to wątpię, by coś teraz wyszło. Powinni nieustannie informować o nowościach i udanych próbach, powinni nam mówić co zrobili i jaką drogą. A tak to siedzimy głębiej pod ziemią niż troglodyci...