Imperium

Behemoth`s Lair

Heroes Of Might And Magic Online

Permalink

Proces rejestracji mam już niby za sobą. Chociaż nie jestem pewien czy wszytko poszło tak jak powinno :? Niestety jedyna możliwość(a przynajmniej ja innej nie znam) żeby to sprawdzić to zainstalować samą grę.
Gorzej, że przez sieciowego firewalla(czy coś) gra ściąga mi się z prędkością 70-80kb/sec. Do wieczora może się uda :P

EDIT:
No i już gram xD
Na razie w ogóle tego nie ogarniam. Musiałem wyjść z samouczka bo zaraz pędzę do pracy.
Na wstępie dam jedną radę. Kiedy tworzycie swoje konto zarówno nazwa jak i hasło muszą być pisane w całości z małych liter. Ja miałem dużą i nie działało ;/


Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 7.05.2010, Ostatnio modyfikował: Dagon

Permalink

No cóż po screenach myślę że to Heroes of Might and Magic Online to nawet niezłe może byc. Jak będę miał chwilkę czasu to się zajerestruję :) i czekam na Heroes Kingdoms po polsku.

Permalink

Frayed

(...)i czekam na Heroes Kingdoms po polsku.

A mam nadzieję na jakiś patch poprawiający tamten "angjelski" oraz inne krzaczki. Dopiero co włączyłem, to ledwo z krzesła nie spadłem widząc "Eoful" zamiast Eeofol. A z innymi napisami też nie jest lepiej. Cóż... Przynajmniej jest się z czego pośmiać...

Permalink

Napiszcie kiedy dokładnie te hirołsy Kingdoms po polsku wejdą.

PS:
Działa wam wogóle ten Heroes Online? Mi podczas logowania wyskakuje błąd że konto nie jest aktywowne. Pomocy!

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 13.05.2010, Ostatnio modyfikował: Tanto

Permalink

Witam.
Mam ten sam problem co kolega wyżej, czyli pisze że konto nie jest aktywowane, a żeby je aktywować trzeba dostać maila na pocztę, ale ja nie dostaje. Próbowałem już 3 poczty i 2 konta i nie przychodzi ciągle. Co robić? Nie ma szansy że pogram?

Permalink

Na pocztę nic nie przychodzi bo tak właśnie ma być. Czytać "uchem, a nie brzuchem"! xD

KROK PO KROKU:
- Rejestrujecie się tutaj. [color=#EF2929]Uwaga[/color]: Tak jak wspomniałem wyżej - nazwa konta jak i hasło muszą być pisane w całości małymi literami.
- Swój kod aktywacyjny dostajecie za pośrednictwem tej stronki. [color=#EF2929]Uwaga[/color]: tylko jeden kod na jedno IP więc z głową Panowie!
- Otrzymany kod aktywujecie tu.

Wszystko. Teraz już wystarczy zalogować się do gry :)
Miłej zabawy!


Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 15.05.2010, Ostatnio modyfikował: Dagon

Permalink

Dagon

- Rejestrujecie się tutaj. [color=#EF2929]Uwaga[/color]: Tak jak wspomniałem wyżej - nazwa konta jak i hasło muszą być pisane w całości małymi literami.

Nieprawda


Permalink

Ta gra jest jeszcze brzydsza niż HoMM5. Odpustowy badziew. Oby nowe gry z serii "M&M" (gdzie tam jest Might and Magic???) były wyłącznie finansowymi porażkami tak, aby seria mogła wreszcie odejść w spokoju.


Permalink

Gra online musi być brzydsza, aby była dostępna szerszej publice. Weźmy taką Tibię z grafiką nieco gorszą niż z Gameboya a jaką popularność ma.

Permalink

No tak, tylko że HoMM5 ma juz 5 lat i obecne MMO mają znacznie lepszą grafikę. Poza tym ja nie mówię o samych bajerach graficznych tylko o koncepcji, spójności i klimatyczności. We wszystkich tych elementach Heroes Online prezentuje poziom dna totalnego. To wygląda jakbym grał w pokemony.


Permalink

Do naszej ukochanej sagi HoMM, podobna jest również gra Castle of Heroes. Jest to gra przez przeglądarkę. Do plusów można zaliczyć ładną grafikę, duży świat oraz ciekawy rozwój miast i bohaterów. Jeśli chodzi o minusy, to najczęściej są to problemy techniczne oraz ograniczona możliwość dowodzenia jednostkami, dziwnie przedstawiane statystyki, pełno błędów językowych i niska kultura niektórych grających.
Oto link: http://pl.heroes.gpotato.eu/game/


Permalink

@Avonu
Może i nieprawda, ale jeszcze tydzień temu fakt potwierdzony. Od tamtego czasu nie logowałem się w grze. Pewnie naprawili system rejestracji. Jednak mimo wszystko jeśli chce się mieć 100% pewność to radziłbym pozostać tylko przy małych literach.

Co do gry to powstrzymam się od wyrażania opinii. Grałem raptem 30minut, a nie jest to czas, który pozwoliłby mi zakwalifikować grę do dobrych czy złych.


Permalink

Sciągam jako otwartą bete i zobacze czy ma to potencjał. Miło by było jakby miała, ale wolałbym dobrze dopracowane M&M zamiast czegoś MMO. Chociaż pewnie w tych czasach sprzedaż była by tylko u starych fanów serii.

Zainstalowane, zagrane i zostawione na dłużej. Calkiem ciekawa koncepcja połączenia MMO z HoMM 3 i 5 na plus ocenione czekam na pełną wersję byle by nie było abonamentu tylko raz płatna.

Open Beta została zamknięta dla świata poza Azją, więc pograłem sobie naprawdę długo.


Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 5.07.2010, Ostatnio modyfikował: Mirgurth