Imperium

Behemoth`s Lair

Newsletter

Permalink
Witam,

W czasie mojej niedawnej rozmowy z MiBem, diabeł rzucił propozycję uruchomienia newslettera, powiedzmy że jako dopełnienia CI, które w swojej nowej formie nie będzie ukazywało się często. Chodzi o to, żeby każdego dnia wybierać trzy do pięciu najciekawszych linków, prowadzących do tego, co aktualnie warto zobaczyć, przeczytać, również do starych tematów, które warto by odświeżyć. Wstępnie zadeklarowałem, że Redakcja Czasu będzie mogła się tym zająć :). Jak wyobrażam sobie nasz udział w tym projekcie?

Swego czasu, kiedy panel Pretorian był nieco mniej funkcjonalny, a z pracą schodziło się dłużej, ktoś zaproponował, żeby podzielić pracę względem dni tygodnia - każdy Pretorianin miał własny dzień, i tylko podania z tego dnia obsługiwał.
Chciałbym wprowadzić ten sam system pracy dla newslettera. Każdy redaktor miałby jeden dzień w tygodniu, w którym wybierałby ciekawe dla niego (widzicie już, jakie ten mechanizm pracy daje nam dodatkowe atuty?) linki, obarczał je KRÓTKIM komentarzem i wysyłał z automatu do prenumeratorów newslettera, który w przyszłości, jak myślę, powstanie.

Więc jak, mogę liczyć na Waszą pomoc i w tej kwestii? Może macie też jakieś propozycje dotyczące tego tematu?

Pozdrawiam,
DruidKot
Permalink
Ja sobie zaklepuję (jeśli można) środę oraz weekendy. :) Wtedy mam najwięcej czasu i nie komplikowałoby mi życia ;)
Permalink

Bardzo ciekawy pomysł!

Jeśli dojdzie do realizacji- ja mogę przytulić poniedziałki :)


Permalink

W związku z przedłużającą się absencją pomysłodawczyni i wykonawczyni newslettera, należałoby chyba ogłosić jakąś rekrutację w zastępstwie...