Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Twórczość WWW - czyli o konkurencji inaczej"

Aktualnie w Osadzie: Ognisko jest zgaszone.
Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Twórczość WWW - czyli o konkurencji inaczej
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Grok

Grok

29.01.2009
Post ID: 40297

@MiB: Ale chyba przyznasz, że lepiej zrobić w ogóle jakąś stronę, niż przez całe życie stękać i rozmyślać "Nie, nie zrobię strony, bo będzie beznadziejna, będę nielubiany i wyśmiewany" (podałem to, co mi przyszło pierwsze do myśli)?

PS: A przy okazji - jak się właśnie robi jakiś artykuł? Czy trzeba pozyskać jakieś specjalne prawa np.od Ciebie MiB lub kogoś innego?

PS nr 2: głównie nasze strony są takie beznadziejne przez serwis TNB. Mało oferuje, podobno za darmo, ale co z tego, że wszystko co nam oferują jest nie powiem do czego (użyłbym słowa takiego, że usunelibyście mi konto)? Muszę przyznać, że chętnie bym jednak usunął tą moją stronę (naprawdę, uwieżcie mi!), ale z pewnych powodów nie powinienem.

Pozdrawiam.

MiB

MiB

29.01.2009
Post ID: 40299

@Grok: zwiedzasz JB i w momencie gdy dojdziesz do wniosku "o, dla tego działu chciałbym napisać artykuł"... piszesz. Publikujesz w Karczmie, artykuł przechodzi korektę ze strony użytkowników. Gdy się nadaje- umieszczam go tam gdzie chciałeś. Tyle teorii. A praktyka jest taka, że art musi prezentować jakiś poziom.

A co do stron- nikt nie broni Ci tworzyć stron, tylko na litość Starożytnych- niechże będą choć minimalnie oryginalne! Teraz popularne są blogi- załóż sobie jeden i pisz. Nauczysz się więcej niż przy takim portalu...

Pozdrawiam

Miron

Miron

29.01.2009
Post ID: 40300

Kordan, już bardzo dawno nie zaszlachtowałem nikogo... Nadstaw no karczek!
A tak bardziej na serio, myślę że na razie wystarczyłaby JEDNA! Ale przygotowana, dopracowana, czy jak to mówicie podrasowana. Wybaczcie mi to co powiem, ale do jasnej cholery spróbujcie coś naprawić! Bo was oskarżę o współudział z hindusami z Trine Games, co zmasakrowali dodatek do Gothica 3!

Grok

Grok

29.01.2009
Post ID: 40302

@MiB: Dzięki za poradę.

@Miron: No, od razu się z tymi Hindusami "zwąchałem". Ba, nawet z tymi "gośćmi" od Limbo of the Lost założyłem pakt!

Dobra, teraz odkładam żarty na półkę i powracam do tematu.
Przemyślałem sprawę. I myślę, że moja strona była złym rozwiązaniem. Jak będę chciał pogadać o HoMM, to pogadam na JB. A jak np. o Call of Duty, to zarejestruję się na stronie CDA (myślę, że każdy wie, o co z tym CDA chodzi). Tylko powraca problem wykasowania strony. Teraz powiem, o co mi chodziło w poprzednim poście- jak na to zareagują moi koledzy? Powiedzą mi, że po co to robiłem i w ogóle. I się ode mnie odwrócą (wiem, głupi problem).

MiB

MiB

29.01.2009
Post ID: 40303

@Grok: to mówisz im tak: "zamykam stronę, bo rozpoczynam współpracę z dużym wortalem HoMM z tradycjami. Będę pisał artykuły, poradniki i takie tam. Jaka to strona? Jaskinia Behemota, hirołs net peel. Zapraszam- już niedługo pierwsza publikacja i z chęcią usłyszę co o niej sądzicie!" ;)

Pozdrawiam

Grok

Grok

29.01.2009
Post ID: 40305

@MiB: Dzięki. Już od jutra zaczynam rozmyślać nad artykułem.

Pozdrawiam.

Tarnoob

Tarnoob

29.01.2009
Post ID: 40306

@MiB: Ale chyba przyznasz, że lepiej zrobić w ogóle jakąś stronę, niż przez całe życie stękać i rozmyślać „Nie, nie zrobię strony, bo będzie beznadziejna, będę nielubiany i wyśmiewany” (podałem to, co mi przyszło pierwsze do myśli)?

Przemyślałem sprawę. I myślę, że moja strona była złym rozwiązaniem. (…) Jak na to zareagują moi koledzy? Powiedzą mi, że po co to robiłem i w ogóle. I się ode mnie odwrócą (wiem, głupi problem).

Między innymi dlatego nie było warto. :-) Czasem nie ma sensu podejmować się rzeczy, których można potem tylko żałować. ;-)

Jest mnóstwo stron o tej tematyce i nie ma sensu próbować z nimi konkurować. A już napewno nie w taki sposób – jeśli chcesz zdobyć doświadczenie, to zacznij kurs HTML, znajdź jakiś ciekawy temat i – tak, jak powiedział MiB – wesprzyj jedną z istniejących stron (np. Heroes3.eu ;-P ). Fani dużo więcej na tym zyskają. A nawet, jeśli nie masz szczególnych umiejętności, to pozostaje Might and Magic Wiki, do którego redagowania też zachęcam.

MiB

http://pliki.jaskiniabehemota.net/avatars/users/108

Chyba chciałeś napisać kurs :>

Hiro

Hiro

30.01.2009
Post ID: 40322

Mania webmasterowania - tak to można nazwać. Macie rację, po co tworzyć tyle stron o tej samej tematyce? Czy nie lepiej by było wesprzeć JB? Sam w najbliższym czasie zrobię coś, aby pomóc naszemu portalowi, który jest najlepszy z dotąd powstałych portali o sadze Mocy i Magii.
Co prawda sam tworzę stronę, ale nie o tej tematyce. Już pisałem o tym.
@ Nebirios - Może i tak, ale nazwa "Portal miasta" jest jednak trochę nielogiczna.

Morhad

Morhad

19.06.2009
Post ID: 45152

Zapraszam, a właściwie to nawet bardziej proszę o pomoc w edycji
Wikii świata MM.