Imperium

Behemoth`s Lair

[TODO] Kasowanie postów przez użytkowników

Permalink

Ja wiem, że jest pewnie dużo ważniejszych spraw, a ta jest mało ważna. I pewnie dlatego jest taka irytująca.
W Osadzie mogę skasować każdy własny post. Dlaczego w Imperium jest inaczej? Mogę skasować swój post tylko jeśli jest ostatni na stronie. A pisanie za każdym razem do moda o usunięcia posta z jakiegoś sensownego powodu ("bo tak" nie zawsze jest sensownym powodem...) to...Cóż, w każdym razie ta opcja była by bardzo przydatna.
Pozdrowienia śle Brimstone


Permalink

Jak i dlaczego jest w Osadzie, nie mi wyjaśniać - ale w Imperium powód tego jest bardzo prosty: jak sobie ktoś usunie post ze środka dyskusji, ta zwykle traci jakikolwiek sens dla czytających po fakcie. Na przykład tutaj, post Hellburna po usunięciu twojego wygląda dziwnie i nie na miejscu. No, ja widzę te usunięte, więc wiem o co chodzi, ale normalni użytkownicy już nie. Więc zanim tę blokadę wyłączę, przydałoby się jakieś uzasadnienie, najlepiej inne niż "bo i tak można zrobić zamęt w temacie, jak widać na wskazanym przykładzie", w końcu nie o to chodzi.


Permalink

W Osadzie to moje niedopatrzenie, które może zostać wykorzystane również w Imperium.
Kiedyś miałem ciągoty, aby również edycję posta ograniczyć (czas + edycja tylko ostatniego posta w temacie)...

Jak zostało powiedziane - edycja/kasacja posta w środku tematu powoduje spory zamęt.

I nie - ten mechanizm nie zostanie usunięty, a wręcz przeciwnie - poprawiony tak, aby i w Osadzie nie można było postów ze środka tematu kasować.

Zamykam

Pozdrawiam