Imperium

Behemoth`s Lair

PAH3, sezon 3

Bedziesz brał udział w turnieju?

  • Tak
  • Nie - ta opcje jest bo musi być, zaznaczenie jej będę uważał za objaw zidiocenia :P
Permalink
Gratuluje zwyciezcy i wszystkim pozostalym zawodnikom. Dziekuje rowniez naszemu sedziemu za dobra organizacje turnieju i ciekwae mapki. W sumie znalazla sie grupka fajnych graczy gotowych do rywalizacji i to jest chyba najwazniesze. Jak dotad byl to moj pierwszy turniej. To co pokazali gracze z najwyzszej polki bylo dla mnie ogromnym zaskoczeniem i przyczynilo sie do spojrzenia na H3 z innej strony. Az ciezko jest wyobrazic sobie ten 7 dniowy wynik z duzej2.
Pozdrawiam i byc moze spotkamy sie na kolejnym turnieju PAH4.
Permalink
Też gratuluję zwycięzcom. Z tego bo patrzyłem to wyniki mieliście rewelacyjne.

Jarus

(...) PAH4.Nie... tylko nie PAH4 :P.... Ja z kolei czekam na PAH3 sezon 4 :). Mam nadzieję, że wezmą w nim udział wszyscy Ci, którzy brali udział w trzeciej edycji :).
Permalink
Najpierw: ŁAŁ!!! 8dni? Och aj
edited by Me - nie ładnie, u mnie takie rzeczy się wycina ;)
:D

No wiec do rzeczy, oczywiście najpierw szczere gratulację dla wszystkich bez wyjątku, bawiłem się świetnie, już się nie mogę doczekać kolejnego sezonu (aczkolwiek przerwa się przyda), mam nadzieję, że uczestników bedzie jeszcze więcej (przy Herosach to możliwe, bo ta gra im starsz tym lepsza...)
Kurcze chyba zacznę kasować sejwy, bo (nie wiem jak ja to zrobiłem) ale do sędziego zamiast duzej2 polecial sejw koncowy z zwyklej4 :( blame on me!! Wprawdzie mój wyniki na dużej2 wynosił 48 dni ale zawsze te kilkadzięsiąt punktów by się przydało. Nic to za głupotę trza płacić.

Pozdrawiam. PT

Edit: A tak się jeszcze zastanawiałem: Skąd się wzięła/jak powstała nazwa Puchar Areny Heroes 3. Mam dwa pomysły:
1. W pierwszym sezonie grano tylko na mapie Arena pojedynki 1vs1 (czyli wogole coś innego niż teraz wniosek-> błędne myślenie)
2. Nagrodą w pierwszym sezonie miał być/był właśnie owy Puchar Areny

...Chyba, że było to jeszcze inaczej. Czy ktoś mnie oświeci. Z góry dziękuje.

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 10.12.2007, Ostatnio modyfikował: Eru

Permalink
[s] :) [/del]

Zapraszam do nowego tematu o nowym sezonie