Imperium

Behemoth`s Lair

Ehhh

Permalink

Po pierwsze:
Do końca tego (a jest możliwość, że i następnego) tygodnia mnie nie ma - zbliża mi się coś takiego jak sesja i nie mam czasu.

Do rzeczy:
1. Problem z ogłoszeniami: w pliku nawigacji (jest tylko jeden taki), jest linijka, gdzie obliczana jest ilość ston - jest tam podwójny minus wstawiony - dlatego pokazuje 2 strony tutaj, miast 1 (forum_topics - -forum_announcements nigdy nie da czegoś mniejszego niż forun_topics :P).
2. dzięki Crazy za linki u góry ;)
3. Domena: Enleth, jesli znajdziesz 2 minutki, to zmień wpis na 3it.pl
4. Nazwa ostatniego tematu w spisie- zastanowię się
5. Linki do kolejnych stron tematu w spisie - ja mówię nie, kto jest za, niech mnie przekona (na forum ;) )
6. Problem z logowaniem zgłoszony przez Grena: Crazy, dodaj parametr - bodaj backlink, czy redirect - do linku logowania/wylogowania (zobacz jak to jest w H5).
7. PLki - Alamar, jakieś konkraty poproszę - jaka przeglądarka, czy w innych borwserach jest to samo, etc.
8. Lobo - te 2 pola w formularzu postowania ( i pochodnych) to błąd FX`a - nie wiem skąd to.
9. Powiadomienia - teoretycznie powinny działać - ręczne słanie PINGa działa - problem leży więc po stronie CRONa - posłałem już w tej sprawie mejle, sam będę monitorował to od czasu do czasu.
10. mah - forum zostanie powiększone o kolejne działy - soon ;) W jakimś stopniu będą odzwierciedlały starą hierarchię - acz nie w 100%.
11. Ludzie ( i inne rasy) - poprawcie sobie sygnatury ;)

Na koniec - błąd w IE:
Mówcie co chcecie - wieszajcie psy na standardach lub na IE - wasza sprawa. Ja swojego dobrego imienia szargać nie dam. Nie mam userów IE w głębokim - wręcz przeciwnie, wierzcie lub nie.
Cały problem pole ga na tym, że gdy zobaczyłem błąd w IE, to zbaraniałem. U mnie (IE dla Linuxa, o którym wspomniał Enleth oraz IE 6 sp 1 na WinXP) posty mają 7k pikseli szerokości i ze 2k wysokości - nie mam zielonego, ani żadnego innego, pojęcia dlaczego tak się dzieje. Tam nawet nie ma z czego takich marginesów robić!

Jeśli ktoś chce się tym zająć - niech monitoruje ten wątek na Webhelp.pl (En - tam masz od razu część kodu odpowiedzialną za posty - XHTML oraz CSS).

A teraz wracam do projektu, Algebry, Analizy, Elektroniki, Systemów i Elektrotechniki. Do zobaczenia za tydzień!

p.s. Rozruszajcie to forum :)!
pp.s. Zanim zaczniecie mnie zrównywać z ziemią, za to, że w takim momencie robię sobie "wolne", zastanówcie się chwilkę...


Liczba modyfikacji: 4, Ostatnio modyfikowany: 29.05.2006, Ostatnio modyfikował: Enleth

Permalink

MiB

[...]5. Linki do kolejnych stron tematu w spisie - ja mówię nie, kto jest za, niech mnie przekona (na forum ;) )

musi być przynajmiej link do ostatniej strony... to bardzo ułatwi nawigację po tematach.


Permalink

nie musi być do ostatniej strony, skoro masz do ostatniego posta odsyłacz - wychodzi na to samo. uważam, że jak robić, to od razu do 3 pierwszych stron powiedzmy. to pomaga o tyle, że widać na pierwszy rzut oka który topic jest choć trochę zapisany postami. to oczywiscie widać też po ilości postów, więc albo konsekwentna spartańskość wystroju, albo tak bardziej standardowo, nawiązując np. do poprzedniego forum


Permalink

I ja też zgadzam się z przedmówcami. Link bezpośrednio do ostatniej strony to o jedno wczytanie tematu mniej, bo nie trzeba sie na pierwszą pchać. Poza tym, jednak bardzo ułatwia nawigację (przynajmniej mi).


Permalink

No tak, ale przeciez mozna nacisnac najpierw w odsylacz i on przeniesie nas na na ostatnia strone rozmowy!