Imperium

Behemoth`s Lair

Mateusz

Ja też mogę zrecenzować parę map! A apropo misji o błyskotliwej nazwie: "Misja" Wczoraj ją ukończyłem. Poziom: Niemożliwy. Zajęło mi to 64 dni. Straszyli mnie tym Piccolo, a wreszcie Człeka nie zobaczyłem, nie mam pojęcia kim jest. Nie odkryłem kilku fragmentów mapy... Wielu...
Ja chcę poprostu się delikatnie przyczynić do wielkiego dzieła recenzjii... Żeby sobie nie zrobić mętliku w głowie, Recenzję piszę i wysyłam Thantowi? A o przerwach coś wiem... Mam 14 lat, tak na poważnie to gram jakoś od wakacji, teraz i od sierpnia do wrzesień/październik...
Dobra, ja zajmuję sobie mapkę: The Imp, którą dziś ukończyłem. Taro zerknij nań. Plansza ciut podobna do "Misji" Tylko tu zasuwamy jednorogiem. Na Hardzie nie sprawiła mi żadnych problemów. Szkoda, że angielska. Recenzji spodziewajcie się jutro. A na mnie to liczcie tylko w...
Myślę, że piszę poprawnie i dość zrozumiale. Nie piszę czegoś na "odwal się". A i poza tym, to piszcie do mnie - Mateusz. Po prostu nick mi się taki wymyślił. To moja wyobraźnia jest temu winna.
Jeśli wymieniacie mapki tego typu to: "Podróż do domu" - Typowa, pusta i odwalona mapka. Zdecydowanie nie polecam. Dobranoc!
Mam nadzieję iż moja recenzja doszła w całości i się jakoś zaprezentuje. Zamawiam: "Odzyskać Młodość" (SoD) na wynos poproszę :) EDIT: A wpiszcie mnie jeszcze, Kraina smoków. Dopisek dla wtajemniczonych: Thant zerknij na pocztę (wysłałem tam prywatną wiadomość)
Przepraszam, że się wtrące. Krzyżowcy niestety nie posiadają umiejętności jak "zawsze kontratakuje" (gryfy za to się tym chlubią)
Swoją drogą, Thant, kiedy przewidujesz zrzute tego co się nazbierało?
Teraz się głowicie o którą to planszę mi chodziło... Edit: Smocza kraina Wybaczcie!
Publicznie to nie ma nic przeciwko. A osobiście to za małą wpłatą... :) No Problem O nick mi się zmienił:) Brawo Sulia!
Ja rezerwuję "Podróż do domu II" Thant, otrzymałeś maila z recenzjami?
Dobra, ruszyło... A poza tym: Moja recenzja do mapy: Odzyskać młodość - przyznałem 83 pkt. Ale w samym "menu" mapek widnieje nota 81. Wysłałem recenzję: Smocza kraina. Nie jest umieszczona bo teraz tej mapy nie widzę w zbiorach krypty. Nie ma jej. To tyle ode mnie.
Niedługo dostarczę recenzję do: "Podróż do domu 2" a w tym czasie rezerwuję scenariusz o imieniu "Krew Boga".
Trzeba było powiedzieć, że Thanta, to byś miał u niego duży plus. A co do rezerwacji to jest ona po to by sobie nabijać posty.
Nie ty jeden... Za każdym razem można w tej grze odkryć coś nowego. Klimat, muzyka.. Tu wszystko jest doskonałe. Całokształt, za to lubię Hirołsa 3
Nie będę gorszy:) Swięty Grall... Rezerwuję rzecz jasna.
... A mój nick? Założę się, że na to nie wpadniecie - otóż od mojego imienia:)
Ja też tak zaczynałem:) To były czasy... By uzyskać/wydrzeć wiele szczegółowych informacji - zaatakuj Taro na gg.