Imperium

Behemoth`s Lair

Taglar

A moim zdaniem najlepsze jest Inferno. Po pierwsze ma dużo silnych jednostek :) Po drugie Władczynie Sukubusek kątratakują na odległość. Po trzecie ma talent gniew Urgasha :) Po czwarte zawsze grałem Inferno i będę grał ;)
A według mnie najgorszy czar to Magiczna Strzała. Jest mało jednostek ,na które działa ten czar. A jeśli chodzi o siłę to bardzo mało odejmuje życia jednostkom. Nawet gdy ma się lv max.
1. Szkielety 2. Harpie 3. Gryfy 4. Ogry 5. Żywiołaki Ziemi 6. Nagi 7. Arcy Diabły
1. Centaur 2. Łucznik 3. Elf 4. Mag 5. Minotaur 6. Cyklop 7. Archanioł
Mnie ostatnio spodobała się Cytadela. Lubię jednostki z tego zamku, bo są one silne trudno je zniszczyć i mają dużo życia. Bohaterzy mają duży zasię[color=red]g[/color], więc można nimi daleko dojść. A wnętrze zamku jest po prostu "niesamowite".
Radze Ci kupić Dzikie Hordy. Są lepsze artefakty, jednostki, kampanie itd. Naprawde polecam, bo sam w nią gram i jest "super".
A ja zgadzam się z Hiro i Kordanem. Pomysł na gre nie jest dobry. A co do tych dzieci NEO to naprawde uważam, że nie chciałbym raczej grać z takimi wkurzającymi dziećmi. Chociaż z jedną rzeczą się nie zgodze Hiro. Według mnie nawet dodatek to zły pomysł.
Dobrze Filus, usasadnie swoją odpowiedź. 1. Centaur (szybkość) 2. Łucznik (strzelanie) i Kusznik (podwójny strzał) 3. Elf (dobry atak i szybkość) 4. Mag (dobry atak na dystans, duża wytrzymałość) 5. Minotaur (dobry atak) 6. Cyklop (dobry atak, rzucanie, choć kiepska...
Bardzo lubię Star Wars :) A moją ulubionom postacią jest Jar Jar Binks ;)
Mi bardziej podobała się część druga pt. "Opowieści z Narnii Książę Kaspian". A książek nie czytałem.
Ja uwielbiam Harrego Pottera. Osobiście nie przeczytałem wszystkich części książek, ale oglądnołem wszystkie filmy, które narazie wyszły. Z książek i filmów najbardziej podobała mi się szósta część(przeczytałem ją) pt.: "Harry Potter i Książę pół krwi". Z filmu...
[color=#FF0000]Na razie[/color] moją ulubioną książką (tak jak już pisałem w innym temacie) są "mity Greckie"
Moją ulubioną książką byli "Bracia Lwie Serce". Jest bardzo ciekawa. Jest ona także trochę książką fantasy.
Samuel masz trochę racji. Przeczytałem "Księcia Półkrwi" ale nie "Więźnia Azkabanu" tylko "Kamień Filozoficzny" i "Komnata Tajemnic". A co do tej walki to chodzi mi o ten kawałek jak Harry walczył z Drako. //Proszę o uważanie na ortografię. Za dużo błędów w tych postach. -...
Ja polecam Drinka domowej roboty ;) O to przepis : - jedno skrzydło Anioła (całe) - trzy Wampirze kły - jeden litr magmy - piętnaście łusek kryształowego smoka - oczy demona (dwa) - cztery jaja upiornego smoka Świetny przepis. Normalnie palce lizać ;)