Imperium

Behemoth`s Lair

Cyrax

Ja lubie Akademie i Nekropolis, a nie lubie i żadko gram Inferno [Klej] Nie lubie Inferno bo: -Dwa stwory strzelają, -Słabe jednostki (tylko czarci lord jest dobry), -Wszystko tam strasznie drogo, -Arczydiabeł jast słabszy od wszystkich 7 lvele (tylko te widmowe smoki do kitu).
Mojm skromnym zdaniem żywiołak ognia jest dobry, chociaż żywiołak powietrza jest szybki, ale atak ma słaby (ja tak tylko uważam)
Według mnie fajnie wygląda feniks z Heroes IV, bo wygląda jak palący się kurczak. ;)
Miałem kiedyś Disciples 2:Mroczne Bractwo, ale raczej w tej grze bawiłem się w edytorze map ;)
Mój nick to jest imie jednego z bohaterów cyklu ,,Mortal Kombat"
Wiatam w temacie. Kto tej gry nie grał do opisze: Do gra stradegiczna. Gra jest ozaczona w starorzytności, kiedy mitologie były prawdą. W tej grze zmierzymy się z minotaurami, cyklopami, anbutiami, feniksami, olbrzymami i krasnoludami. Są 3 strony (+ 1 w dodatku) edytor map oraz w...
Z Mortal Kombat, bo jestem super po Heroes. Ta postać po wygląda i super walczy.
Oto moje jednostki Gladiator na Lwie, Celtycki Jeździec Lwa i Rozbójnik na Lwie to 2lvl. Statystyki: Gladiator na Lwie Celtycki Jeździec Lwa Lwa Rozbójnik na Lwie ATAK 6...
Pisało ,,skromnym zdaniem'' a nie ,,tak jest że żywiołak ognia jest najlepszy".
Witam w temacie. Ten temat jest to pisania własnych walk (tylko jaka postać walczy z postacią). Tu można też oceniać kto by wygrał. Oto pierwsza bitwa: Czarny smok vs Dark Vader.