Imperium

Behemoth`s Lair

Szadek

Mały Farciarz vs Azz 2:0 [u]Pierwsza gra[/u] [color=#CC0000]Farciarz (Bastion, Ivor)[/color] vs [color=#3465A4]Azz ( Nekro, Xsi)[/color] Pierwsza gra była walką maga z wojownikiem. Widząc jak wysokie są staty mojego przeciwnika zarówno w walce na miecze jak i na magię...
Czas rozpoczęcia potyczki z Furym 13:10. Pierwsze losowanie [color=#EF2929]Fury [/color](Inferno, Marius) vs [color=#204A87]Farciarz [/color](Tower, Josephina) Dwóch hirków wyszło mi do kitu, ale przy dobrych warunkach takta, ziemia, woda, łucznictwo, podstawowy płatnerz i jakiś...
Gratuluję. Finał wstępnie odbędzie się jutro o 12. Wojrad wieczorem jeszcze da mi znać. Chciałem jednak wszystkich chętnych zawczasu uprzedzić i serdecznie zaprosić na wspólne oglądanie. Po więcej informacji proszę odzywać się na gg.
Potwierdzam wynik i oficjalnie gratuluję pierwszego miejsca :) Mój najcięższy pojedynek. Wojrad jak zawsze w formie :) Podziękowanie dla Matusza za sprawne przeprowadzenie turnieju, oraz dla wspierających, którzy oglądali walki, nie tylko moje, ale również innych zawodników.
Mały Farciarz (cytadela,tazar,blue) def Bulbet (zamek,valeska-tyraxor,red) Bulbet miał pecha, zaatakował w 114 broniące krypty, zwoju i zasobu ziemniaki w ilości sporo i trafił na 49 w tym 1 up.
Maly Farciarz (blue, conf - grindan) def Ncin232 (red, inferno - calh) Mapa jebus. Przeciwnik poddał w 6 dniu, nie wiem co się stało.