Imperium

Behemoth`s Lair

Hellscream

Ja osobiście oczekiwał bym od HoMM VI tylko 4 rzeczy : - ciekawej fabuły - alternatywnej ścieżki rozwoju dla każdej jednostki(pokłony dla TotE) - dobre trybu multi - miasta Gnolli :)
Ja takie małe pytanko mam, mianowiecie : jak moge otrzymać(zasłużyć na) status mieszkańca. Wdzięczność za szybką odpowiedź w ilościach dużych :)
Pytanie elementarne : jak zrobić podpis? Mam świadomość głupoty pytania, lecz był bym wdzięczny za odpowiedź.
dziękuję bardzo
Nigdy nie uważaliście że świat HoMM V jest ciut ubogi w kwestii jednostek? Wpiszcie jednostkę lub rasy, których brakuje wam w "hirołsach", a które by pasowała.
Ja natomiast chciałbym w końcu ujrzeć wspaniałe miasta gnolli:) i norki niziołków.
Ja natomiast (z racji istnienia tematu) przedstawię mój dream zamek i jego dream team... : 1. Gnoll Wojownik 1a. Gnoll Mocarz LUB Szponiasty 2. Herazimacki Łucznik 2a. Herazimacki Strzelec LUB Tropiciel z Dziczy 3. Barbarzyńca 3a. Rozszalały Berserker LUB Arktyczny Traper 4. Troll...
Temat sie nie kreci.... Mi brakuje armii...magicznej, mianowicie istot powstałych w wyniku magii(półsmoki, geniusze [ifryt,marid], aasimar, diabelstwa). Taka armia -w moim mniemaniu- miała by świetne zdolności magiczne i ofensywne (balory). Co sądzicie?
Avonu, chodziło mi o istoty których NIE BYŁO w uniewersum heroes, a nie o powrót starych istot z poprzednich części. Po drugie - dżiny to geniusze powietrza, a żywioły jeszcze trzy z zapasie są.
Ciąg dalszy dream teamu - wygląd : 1. Gnoll Wojownik (brunatny gnoll w skórzanej zbroi, uzbrojony w żelazny cep bojowy) 1a. Gnoll Mocarz (brunatny gnoll w koszulce kolczej, uzbrojony w żelazny topór i długi miecz) 1b. Szponiasty (bagienny gnoll w kauflażu z roślin i błota,...
1. Siepacz (masywny zielony ork, ubrany w skórzany kubrak i spodnie z kolczugi, uzbrojony w topór) 1a. Pancerniak (masywny ork zakuty w blachę pancerną, uzbrojony w dwa morgenszterny) 1b. Wojownik Klanowy (wysoki ork odziany w kolczugę, uzbrojony w pałasz i puklerz) Zamieniłem gnolle...
Dobra, mój pomysł na 2 kampanie : demony i gnolle. 1.Przebudzenie Minęło 30 lat od upadku Mrocznego Mesjasza. Przez te 3 dekady świat Ashanu trwał w pokoju i dobrobycie. Smoczy Bogowie przyglądali się temu się temu światu i wszyscy (no, może oprócz Urgasha) cieszyli się z...
Zwracam honor. Najwyraźniej pomyliło mi się z Warlords:Battlecry [edit] A wiecie, że Loch w H III jest jednorasowy? Tak, jest zdominowany przez zwierzoludzi - harpie, minotaury, troglodyci i ew. meduzy. Innym jest Conflux (5 żywków).
Można by jeszcze dodać jakieś "swojskie" jednostki (chmurnik, leszy, strzyga, gorynicz, lamia). W końcu Nivial jest rosyjski.