Imperium

Behemoth`s Lair

Black Emper

Bez przesady. To ze ktoś dla żartu podłożył czołg to nie znaczy że od razu zniszczył grę. :)
W WoG'u był specjalny surowiec mirthil. Za niego można było Różne fajne rzeczy. Może w Heroes VI też było by coś na kształt tamtego (np. platyna). Za nią można by było budować choćby garnizony i kopalnie. Co o tym sądzicie?
Jak dla mnie najlepsze są nekropolia, lochy-za magie.Zastanawiam się nad fortem. 1Gremliny takie se jak na pierwszy poziom 2Garagulce średnie 3golemy niezłe ale za wolne 4 magowie nawet nawet 5Dziny dobre 6 skorpeny bardzo dobre 7 tytani super
<[Kastylia: Moje ulubione miasta to: 1. Nekropolis 2. Bastion 3. Cytadela 4. Lochy 5. Wrota Żywiołów 6. Forteca 7. Zamek 8. Inferno 9. Twierdza]> Czyli mówiąc krótka wszystkie.
Może i masz racje, zamek to bardzo silne miasto, ale te ceny! bardzo lubię archanioły,lecz 6 tysi to ,,drobna'' przesada.
<[ szczur : a ja bym dał takie jednostki Miasto:Gothic 1.Ścierwojad 2.Kretoszcur 3.Jaszczur 4.Topielec 5.Zębacz 6.Cieniostwór 7.Dinozaur Bohater Bezimienny!!!!]> Ach, niema to jak inteligenta, błyskotliwa wypowiedź.Wracając do mirthilu, a gdyby można było w mieście za...
A zastanówmy się nad tym [i]Zamkiem[/i] 1.Ludzie mówią że dobry, ale ja nie mogę się do nich przekonać 2.Nieźli 3.Nieźli lecz szybko giną 4.super 5.Dobrzy w końcówce, na początku słabi 6.super 7.Wymiatają, ale te ceny...
No a [i]Enferno[/i] 1.Lipa 2.Słabe, ale przydatne 3.znośne 4.takie se 5.niezłe 6.dobre 7.super (nie wiem co się czepiacie)
Dużo to wnosi do tematu. Przynajmniej dodaj jakie maja być jednostki(wiadomo że żywiołaki ale mniejsza z tym) PS.Fajny masz biogram, też sobie coś takiego zrobię.
1.kościel 2.kusznikszary elf 3.Becholder 4.zbrojny 5.Minotaur królewski 6.Rycerz 7.Archanioł Lepiej? Morale: [color=red]-3[/color] ;) (]4 Miasta[color=red]-4[/color],nieumarły[color=red]-1[/color],Archanioły[color=green]+1[/color],Minotaur[color=green]+1[/color] Nie tak źle :)