Imperium

Behemoth`s Lair

Sharpshooter

Spokojnie, powinno być dobrze..Ściągam Operą i transfer dochodzi do 95%, wyskakuje "błąd", natomiast mapy działają jak najbardziej poprawnie.
PenTus, kody są na 3 stronie w Komnatach Weteranów.. A co do odkrywania zaklęć w gildii, to jak to jest..?Czy zawsze pojawią się te same zaklęcia, czy z jednego sava raz pojawi się np implozja by za drugim razem uraczyć nas np berserkiem..?
hmmm, grałem kiedyś w Twoją mapę, coś o dziadzie w tytule/fabule było ;) nie dałem rady..,ale poproszę tą Limes Inferior. mkk1979[małpa]gmail.com
Witam :) Pytanie mam co do tych sejwów.., skąd je można ściągnąć? No i czy Turniej wciąż aktualny bo coś cicho tutaj.. pozdrawiam Przepraszam za zamieszanie, już znalazłem.
Hoho, dziki fart że się dowiedziałem o kolejnej odsłonie PAH i zdążyłem zagrać :) Pewnie się skończy na jednej/dwóch mapkach z mojej strony ale klawo się stało, że nastąpiła reaktywacja turnieju. Dla mnie to powrót (kolejny zresztą) po długiej przerwie w graniu i pretekst aby...
Wow, 4 dni to szok...mapa wyciśnięta jak cytryna :) Gratulacje.
Ufff, zmordowała mnie ta mapka bo mi się towarzycho po planszy bardzo porozłaziło ;) Daj znać Mateusz czy mail doszedł bo jakieś dziwne akcje z gmailem u mnie..Również będę wdzięczny za rozciągnięcie terminu oddawania sejwów na niedzielę :) Serwus.
W sumie też trochę zabałaganiłem i dziś już nie siądę.., trochę to nie fair wobec tych co wyrobili się w terminie ale u mnie to samo co kolega powyżej..Pewnie znowu słabiutki wynik mi wyjdzie więc mała strata, ale rad bym jakiegoś sejwa zdać..Pozdrawiam.
Gratulacje dla wszystkich, najlepsze wyniki i sposoby przejścia poszczególnych plansz miażdżą.. :) Dzięki dla Mateusza za organizację, następnym razem też coś się uda zagrać. Pozdrawiam. :)